روسیه روس نفت رئیس درصدد شکاف با عربستان سعودی به دنبال سریع روغن-قیمت ارتجاعی

قدرتمند سر از بزرگ ترین شرکت نفتی روسیه عنوان عدم توافق خود را با عربستان سعودی که منجر به کاهش چشمگیری در قیمت نفت و او پیش بینی یک جهش سریع مدتی در این سال به عنوان شیل تولید زدم.

مدیر عامل شرکت روس نفت ایگور Sechin گفته رسانه های دولتی در یک مصاحبه تلویزیونی در 20 مارس که به اصطلاح اوپک+ گروه تا به حال از دست داده و اهمیت آن در ایجاد تعادل در بازار جهانی نفت به کشورها از جمله ایالات متحده و برزیل و نروژ و مکزیک افزایش تولید در هزینه های خود را.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در برش تولید در آینده اگر کشورهای دیگر در حال رفتن به آن را افزایش می دهد,” او گفت:.

در جلسه اوپک+ اعضا در مارس 6 در وین, روسیه, اطلاع عربستان سعودی آن را نمی خواهد به توافق برسند درخواست خود را برای یکی دیگر از کاهش تولید برای حمایت از قیمت نفت در بحبوحه کاهش تقاضای جهانی باعث شده تا حد زیادی اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

Sechin یک دستیار نزدیک از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور شد, گزارش پشت روسیه تصمیم. روسیه یک عضو کلیدی اوپک+ که شامل 13 کشور عضو اوپک کارتل و چندین مستقل کشورهای تولید کننده نفت, اما نه, ایالات متحده است.

ریاض خشم مسکو موضع اعلام کرد که روز بعد آن را تا سطح شیب دار تولید حدود 20 درصد باعث یکی از بزرگترین روز سقوط قیمت نفت در نزدیک به سه دهه است.

ریاض را “شوک و ترس” حرکت می کند — به عنوان تلاش برای به دست آوردن مسکو بازگشت به میز مذاکره — فرستاده است واحد پول روسیه غلت حدود 20 درصد به نزدیکی پایین ترین رکورد از 80 روبل به دلار ایالات متحده است.

نفت روسیه در صدر صادرات کالا و حساب برای بخش بزرگی از بودجه آن درآمد. قیمت نفت خام برنت, قیمت بسته شده در مارس 20 29 دلار در هر بشکه پایین بیش از نیمی از ماه گذشته است.

نه مسکو و نه ریاض نشان داده است و در عین حال تمایل به دادن به دیگر تقاضا شده است.

Sechin که مواجه شده است و برخی از انتقاد در صفحه اصلی برای این تصمیم گفت: در مصاحبه ای که روسیه را لغو هزینه ها تقریبا به عنوان کم که عربستان سعودی و روس نفت می تواند به حفظ تولید خود را برای یکی دیگر از 22 سال در سطح فعلی حتی اگر آن را متوقف اکتشاف.

به گفته وی عربستان سعودی را افزایش می دهد به عنوان بازار میگردد.

با این حال او پیش بینی کرد قیمت نفت خواهد بازگشت به طیف وسیعی از بین $50 و 60 دلار در هر بشکه تا پایان سال به عنوان شیل تولید کنندگان فشرده پایین-قیمت محیط زیست است.

برخی از شیل تولید را بالا شکستن حتی هزینه حدود 50 دلار در هر بشکه رسید.

“چندین شرکت در شیل (persian) در حال حاضر کاهش در کار خود را و آن را نیز به ارمغان بیاورد بازار به تعادل” Sechin گفت.

شیل تولید رسید بیش از دهه گذشته و برداشته ملت مجموع تولید نفت به 13 میلیون بشکه در روز فراتر روسیه و عربستان سعودی برای نقطه بالا در سطح جهان است.

که باز درب به آمریکا صادرات نفت به اروپا و آسیا سنتی به بازارهای روسیه.

59 ساله و اجرایی گفت: از دیگر عوامل نیز تأثیر بازار نفت از جمله coronavirus و تحریم.

Sechin به نام ویروس یک “مشکل جدی” اما گفت: چین به پیشرفت در توقف گسترش آن و هشدار داد در برابر “dramatizing” وضعیت.

او همچنین ادعا کرد تحریمهای آمریکا علیه روسیه که شامل تامین مالی و فناوری برای صنعت نفت صدمه دیده اند شرکت های آمریکایی بیش از شرکت های روسی.

بانک های ایالات متحده تا به حال به خطوط اعتباری را با روسیه صنعت نفت محروم کردن آنها از میلیاردها دلار در علاقه او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im