مشهور پرم تئاتر اپرا و باله در روسیه, Urals منطقه قصد دارد برای ادامه اجرای برنامه با وجود محدودیت مجبور coronavirus بحران – اجازه می دهد یک تماشاگر در یک زمان برای حضور در.

این گروه گفت: در 20 مارس که وضعیت فعلی باعث شده است تا از آن برای ایجاد آن “یک در یک” عملکرد سیاست آغاز و در پایان این ماه.

“کامل عملکرد نمی گیرد و بدون مشارکت عمومی است. اما چه اتفاقی می افتد اگر حداقل یک نفر حاضر در سالن?” این شرکت اعلام کرد در وب سایت خود را.

“از پایان ماه مارس تنها یک تماشاگر خواهد بود قادر به حضور در اجراهای…برای آنها به عنوان تنها یکی در سالن هنرمندان و نوازندگان را بازی خواهد کرد” به آن اضافه شده است.

تئاتر گفت: آن را به زودی شروع به پذیرش برنامه های کاربردی “از کسانی که می خواهم برای دریافت یک فرصت منحصر به فرد برای تبدیل شدن به تنها تماشاگر در سالن.”

آن اضافه شده است که یکی از هنرمندان از شب را نشان می دهد را انتخاب کنید یک تماشاگر از یک نقاشی.

“به منظور تطابق با اقدامات امنیتی در طول دوره قرنطینه بیننده خواهد شد به بررسی توسط پزشک قبل از ورود به اتاق” آن را گفت.

رئیس مدیر Marat Gatsalov گفت: پروژه “بدون سابقه در تاریخ تئاتر است.”

او با تاکید بر اهمیت ادامه به بازی به مخاطب حتی اگر تنها یک نفر است.

“در این طرح بزرگ از چیزهایی که یک تماشاگر همان است که در یک خانه کامل,” او گفت:.

پرم از اپرا و باله تئاتر شناخته شده است برای آن برش لبه اجرای برنامه های فرهنگی.

تئاتر ریشه در 1870s زمانی که از آن ساخته شده بود با کمک های مالی از بازرگانان ثروتمند با ساخت و ساز کامل در سال 1880. پرم در مورد 1,150 کیلومتری شرق مسکو.

دولت ها در سراسر جهان دستور داده اند که بسته شدن موسسات سرگرمی همراه با سالن های ورزشی فروشگاه ها و رستوران ها و دیگر کسب و کار در تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-10 ویروس است که کشته 11,229 مردم در سراسر جهان است.

روسیه به ثبت 253 مورد از coronavirus از جمله سه در منطقه پرم و یکی ممکن است مرگ اگر چه بیشتر دولت و کارشناسان اذعان دارند که تعداد واقعی عفونت باقی مانده است دشوار است برای تعیین.

با گزارش توسط AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im