جدید روسیه Coronavirus موارد بالا 10,000 برای ششم راست بعد

روسیه ثبت نام بیش از 10,000 جدید کروناویروس موارد برای ششمین روز در یک ردیف — نشانه ای از گسترش این ویروس در داخل کشور باقی مانده است جدی و با وجود دقیق مستند– به عنوان رهبر حزب کمونیست به نام برای آزادی غیر خشونت آمیز مجرمان از زندان.

روسیه coronavirus پاسخ به بحران مرکز گزارش 10,669 جدید کروناویروس موارد در مارس 8, آوردن تعداد کل تایید عفونت به 187,859 پنجم بالاترین در جهان است. مه 8 افزایش داشت زیر ملی رکورد قبلی بعد از 11,231.

مسکو که سهم شیر را از کشور موارد و مرگ و میر اعلام کرد در مارس 7 که citywide مستند خواهد بود توسعه یافته تا پایان ماه به عنوان موارد جدید به افزایش ادامه داد. این شهرستان دارای دست بیش از 35,000 نقض قرنطینه آن را به عنوان به دنبال تشویق مردم به ماندن در خانه.

مسکو معاون شهردار آناستازیا Rakova گفت: مارس 8 که ساکنان شهر را ملزم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی شروع مارس 12. ساکنان نه با پوشیدن ماسک در داخل حمل و نقل عمومی خواهد بود جریمه 5000 روبل ($68).

گنادی Zyuganov رهبر روسیه حزب کمونیست و عضو مجلس با ارسال نامه ای به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور درخواست او را عفو به برخی زندانیان خدمت خود را در اول جمله به صورت جزئی بدون خشونت و جرایم هستند که فساد مربوط. Zyuganov اشاره به همه گیر به عنوان یک دلیل.

روسی فعالان هشدار داده اند که تقریبا 875,000 مردم برگزار شد در این کشور زندان و پیش از محاکمه-بازداشتگاه-و صدها نفر از هزاران نفر از مردم که کار در آنها را — می تواند به ویژه در معرض خطر از گسترش ویروس.

اگر چه روسیه به طور قابل توجهی کاهش تعداد زندانیان در سال های اخیر بسیاری از امکانات باقی می ماند به سر می برند. نامتناسب تعداد زندانیان دچار بیماری های مزمن از جمله بیماری سل و هپاتیت و HIV. COVID-19 ویژه مرگبار برای کسانی که با شرایط موجود.

روسیه coronavirus پاسخ به بحران مرکز گزارش 98 جدید مرگ و میر در مارس 8 از COVID-19 آوردن ملت تلفات به 1,723. مرگ شمارش در مسکو پیشی گرفتن از 1000.

روسیه و مرگ و میر از COVID-19 باقی می ماند نسبتا پایین باعث انتقاد که مقامات ممکن است پوشش واقعی تلفات شیوع بیماری با عدم به درستی شناسایی coronavirus مرگ چنین اتهامات که رد شده اند توسط مقامات.

مقامات روسیه می گویند شیوع این بیماری در کشور آغاز شده و بعد از در بخش هایی از جهان اجازه می دهد مقامات برای آماده سازی بهتر برای این بیماری همه گیر.

بر اساس گزارش رویترز AFP و TASS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de