یک دادگاه منطقه ای را “شنیع” محکومیت هفت تن از فعالان به زندان محکوم کرده است مشتعل خشم در رسانه های اجتماعی با برخی از منتقدان نقشه کشی شباهت به دادگاه های نمایشی از دوران استالین.

مورد-شناخته شده به عنوان “مجموعه” (شبکه) — آخرین در یک سری از روسیه تصمیم دادگاه در سال گذشته علیه شهروندان های antigovernment انداز است که باعث تیز پاسخ از اقشار جامعه است.

یک دادگاه منطقه ای در پنزا — یک شهرک صنعتی در حدود نیم میلیون نفر از مردم برخی از 625 کیلومتر جنوب شرقی مسکو — محکوم به هفت مردان در 10 فوریه به زندان از نظر بین شش تا 18 سال طول به طور معمول با توجه به جنایتکاران.

قاضی در بر داشت مردان به جرم برنامه ریزی حملات تروریستی برای بی ثبات کردن کشور در طول 2018 روسیه در انتخابات ریاست جمهوری و جام جهانی.

مقامات می گویند که آنها متعلق به یک گروه به نام مجموعه اما مردان همه ادعا چنین گروهی وجود ندارد و اگر چه آنها را به اشتراک antifascist انداز آنها به طور عمده بازی, هوای آزاد, بازی جنگ با هم.

سازمان های حقوق بشر و فعالان می گویند که این مورد ساخته شد توسط دولت به ارسال یک سیگنال به اعضای جامعه که بیان دیدگاه های سیاسی که خلاف آن دولت است.

چند تا از مردانی گفت: اعضای سرویس امنیت فدرال روسیه (FSB) را جانشین کا گ ب شوروی و دیگر افسران شکنجه آنها را به اعتراف. مردان گفته بودند مورد ضرب و شتم و در معرض شوک الکتریکی.

آلکسی Minyaylo یک سیاستمدار مخالف گفت: پس از صدور حکم که “سال 1937 است” اشاره به سال Stalinst نشان می دهد محاکمه شروع یک سرکوبگر دوره در تاریخ روسیه به عنوان بزرگ ترور.

“اگر ما نشستن و ترس همه چیز را دریافت غیر قابل مقایسه ای بدتر” Minyaylo گفت.

مردان — که در سن 23 تا 30 — شامل یک آشپز سابق ملوان یک نوازنده تیراندازی مربی و پانک فن.

آنها دستگیر شدند و در چندین swoops در اواخر 2017. FSB ادعا کرد آنها آنارشیست ها که به دنبال سرنگونی دولت و فرار تروریست سلول در سایر شهرستانها از جمله مسکو و سنت پترزبورگ.

آناتولی Vakhterov یک وکیل برای ایلیا Shakursky گفت: مردان ایفا بورس — رقابتی تیم تیراندازی ورزشی است که در آن شرکت کنندگان سعی کنید برای از بین بردن بازیکنان مخالفت با ماکت اسلحه که با استفاده از پلاستیک پرتابه — در جنگل و به هر یک از دیگر جنگنده نقش و لقب.

دادستان گفت: مردان برخوردار واقعی اسلحه و نارنجک به انجام حملات تروریستی برنامه ریزی شده خود را. دفاع وکلا و بستگان گفت: سلاح های واقعی کاشته شد توسط افسران.

“آنها در حال حاضر رفتن به زندان و ما انجام خواهد داد با ما زندگی می کند که دانستن [مقامات] شما می توانید در زندان برای هر چیزی, آیا شما یک آشپز و یا پانک فن. به خصوص اگر اعتقادات خود را متفاوت و حتی فقط یک کمی” گفت: دولت سابق تلویزیون روزنامه نگار Yekaterina Gordeyeva.

دیمیتری Pchelintsev که FSB به نام سر دسته گفت: مردان نقاب دار در بازداشتگاه پر گاز پد را در دهان خود و اعمال شوک الکتریکی به انگشتان خود را که ناشی از یک “فلج درد” در پاهای خود را.

Pchelintsev ادعا کرد مردان نقابدار سپس شروع به کشیدن پایین لباس زیر خود را به انجام همان به آلت تناسلی خود را قبل از او اعتراف به برنامه ریزی یک حمله تروریستی است.

اعضای سازمان های حقوق بشر که در بازدید از این مردان گفت: خود و کبودی بدن علائم از جمله سوختگی شد سازگار با شکنجه.

“قبل از آنها شکنجه شما در زیرزمین اما در حال حاضر آنها این کار را در مقابل تمام جهان” گفت: سرگئی Vilkov یک روزنامه نگار که به موضوع “اصلی سیاسی” در مورد روسیه است.

Pchelintsev داده شد 18 سال در زندان است.

“ما باید کاملا روشن است در اینجا. 18 سال زندان برای یک زن 27 ساله که نه کشته و یا مورد ضرب و شتم هر کسی و نه به سرقت رفته میلیارد — بر خلاف اکثر قهرمانانه نمایندگان مختلف نخبگان — خالص است استالینیسم” گفت: آندره Kolesnikov یک تحلیلگر سیاسی.

اتحاد جماهیر شوروی دادگاه حتی به چنین احکام خشن در طول سلطنت نیکیتا خروشچف و لئونید برژنف Kolesnikov گفت.

ماریا Eismont یک وکیل مدافع که نماینده آمریکا فعال کنستانتین Kotov در یک مورد دیگر به نام جملات طولانی “شنیع” اما گفت که به معنای شوک و ترس آن دسته از شهروندان که نگه داشتن نظرات مخالف توسط دولت است.

“در واقع این است که تا حد زیادی به همین دلیل چنین جملات به آنها داده می شود: به طوری که آن بخش از جامعه است که مراقبت [درباره حقوق بشر] احساس می کند همه این: وحشت و ناتوانی و بی تفاوتی” او گفت:.

برخی از فعالان می گویند این گونه موارد از این می تواند به زور مردم را مشابه انداز کشور را ترک کنند.

امید می میرد ؟

روسیه عقب نشینی بیش از سال گذشته در برخی از موارد و اعتقادات دیده می شود به عنوان سیاسی میان هتک حرمت شد.

مواد مخدر اتهام مستقل روزنامه نگار ایوان Golunov کاهش یافته بود در ماه ژوئن پس از اعتراض فوران بیش از شواهد روشن این مواد مخدر کاشته شد در این خبرنگار توسط افسران.

در ماه دسامبر به مسکو قاضی به حکم تعلیقی برای دانشجویان دانشگاه و محبوب یوتیوب و بلاگر Yegor Zhukov بود که به اتهام “افراط گرایی” خود را برای ضد کرملین ،

سپس در ماه گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داد که دادستان کل به بررسی صدور حکم از Kotov بود که با توجه به چهار سال زندان در ماه سپتامبر سال 2019 برای شرکت در بیش از یک unsanctioned اعتراض ظرف مدت 180 روز.

نوشته شده توسط تاد شاهزاده در واشنگتن دی سی بر اساس گزارش RFE/RL را خدمات. گزارش اضافی توسط زمان کنونی و Mediazona.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su