روسیه رئیس حسابرس می گوید که در سه بيمارستان کمبود آب در حال اجرا

روسیه در آخرین گزارش سلامت کودکان در این ماه منتشر یادداشت کمبود پزشکان واجد شرایط و مجرد از امکانات پزشکی که در وضعیت بدی هستند.

حدود یک سوم از 117,000 امکانات پزشکی که بازرسی کمبود آب در حال اجرا و بیش از 40 درصد فاقد حرارت مرکزی با توجه به ممیزی مجلسی, دولت روسیه هزینه های عمومی دیده بان.

بسیاری از ساختمان ها مسکن موسسات پزشکی در “رضایتبخش شرایط بهداشتی و فنی” کمک به خرابی این گزارش می گوید: از بازرسی های انجام شده در ماه ژانویه است.

کمی بیش از نیمی از ساختمان ها ندارد و آب گرم 35 درصد فاقد سیستم فاضلاب و 47 درصد در دسترس نیست با صندلی چرخدار.

تعمیرات مورد نیاز در 14 درصد از بازرسی ساختمان.

“وجود دارد عدم واجد شرایط متخصصان اطفال در مناطق و شرایط بسیاری از ساختمان های مورد استفاده برای کودکان, کلینیک می کنند و بیماران نیاز به آسایش” اتاق حسابرسی گفت.

ارقام تغییر نکرده خیلی از 2016 که مشابه گزارش شده بود.

اتاق قبلی رئیس حسابرس و سپس گفت: حرارت مرکزی از دست رفته بود در بیش از 40 درصد از روس درمانگاه و یا بیمارستان و آب در حال اجرا وجود ندارد و در 31 درصد است.

“دیده بان همچنین با انتقاد رئیس جمهور ولادیمیر پوتین $400 میلیارد هزینه های ملی برنامه ای برای تخصیص یک بخش کوچکی از این بودجه در کودکان و مراقبت های بهداشتی از طریق 2024,” مسکو تایمز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>