روسیه قطب شمال می بیند گرمترین ماه ژوئن در رکورد A ‘هشدار دهنده گریه’ در تغییر آب و هوا

یک موج گرما قرار دادند و درجه حرارت در سیبری به سطح رکورد در ماه ژوئن در آنچه دانشمندان می گویند یک “هشدار” فریاد در تغییر جهانی آب و هوا.

کوپرنیک تغییر آب و هوا خدمات (C3S) در بیانیه ای گفت در جولای 7 که در ماه گذشته گرمترین ماه ژوئن در رکورد برای روسیه قطب شمال سیبری منطقه که در آن درجه حرارت به طور متوسط بیش از 5 درجه سانتیگراد بالاتر از نرمال و بیش از یک درجه بالاتر در مقایسه با سال 2018 و 2019 دو قبلی گرمترین Junes.”

“قطب شمال در حال گرم شدن سریع تر از بقیه جهان” مدیر برنامه های کارلو Buontempo گفت: توصیف روند به عنوان “نگران کننده است.”

دانشمندان شناخته شده تغییر آب و هوا است که باعث قطب شمال به گرم دو بار به عنوان به سرعت به عنوان بقیه جهان و سیبری موج گرما که در آغاز ممکن است نمونه ای از این روند.

گرمای شدید را برانگیخته یک تعداد غیر منتظره ای بالا از آتش سوزی در سراسر راه دور boreal جنگل و دشت که پتو شمال روسیه هل دادن پوشش برف و رطوبت خاک سطحی در سیبری و قطب شمال به پایین ترین سطح خود در ماه ژوئن C3S که خود را با بودجه اتحادیه اروپا گفت.

سیبری بزرگتر از ایالات متحده و مکزیک همراه بود در حال حاضر وضعیتی وخیم از رکورد آتش سوزی در تابستان گذشته.

در اواسط ماه اوت رکورد 5.5 میلیون هکتار به آتش کشیده شد در روسیه عمدتا در سیبری با دود ابر پوشش بیش از 5 میلیون کیلومتر مربع بیش از اندازه کل اتحادیه اروپا است.

صلح سبز گفت: در اواخر ماه آوریل که آتش سوزی جنگل ها در حال حاضر در حال سوختن در بیش از 1.3 میلیون هکتار در روسیه که این سازمان گفت: غیر منتظره ای بزرگ برای فصل بهار است.

روسیه جنگلداری آژانس گفت که از جولای 6, وجود دارد, 246 آتش سوزی جنگل ها و پوشش 140,073 هکتار با هفت منطقه در حال حاضر اعلام شرایط اضطراری.

“در سال گذشته بود و در حال حاضر تا حد زیادی غیر معمول و رکورد تابستان برای آتش سوزی در دایره قطب شمال” پژوهشگر علامت Parrington در بیانیه ای گفت:.

“در این سال تکامل یافته در یک راه بسیار شبیه” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de