روسیه در قلمرو حیوانات را می بیند آینده — و آن را شامل نمی شود زمستان

دو سنت پترزبورگ marmots رول از دن نظیر در اطراف در مقابل دوربین و تایید آنچه که به ظاهر هر کس در پادشاهی حیوانات در حال حاضر می داند — زمستان نیست در آینده این سال است.

مشاهده این هفته ساخته شده توسط marmots Izhorika و Avgustin لقب “رئیس هواشناسان” از لنینگراد وحش در راستای زودتر نتیجه گیری 5,500 کیلومتر در ایرکوتسک توسط Rambo the hedgehog ناشناس عسل-گورکن زن و شوهر و همکار marmots بای و Baklusha.

در جنوب سیبری مرکزی شهر بارنائول فوریه گرما از خواب بیدار شد Zhora خرس. گل خال خال شده است شکوفه های اولیه و حتی انواع ساس و کنه ها و پشه ها در حال ظهور از خواب.

در سراسر روسیه رکورد درجه حرارت بالا را فریب بی شماری از گیاهان و حیوانات را به فکر بهار فرا رسیده است و علم پشت آنها را.

“در این سال غیر معمول” ایگور Shumakov که سر Rosgidromet دولت hydrometeorology و نظارت بر محیط زیست و خدمات و اذعان به خبرنگاران گفت در حالی که باز کردن یک مرکز هواشناسی در مرکز روسیه در شهر ایژوسک در 11 فوریه. “در اروپا و بخش هایی از روسیه به گفته دانشمندان ما بهار خواهد آمد زود…احتمالا توسط چند هفته.”

گرم دسامبر

این قابل بحث است که آیا زمستان تا کنون آمد. همه در همه ، دسامبر نسبتا برشته با درجه حرارت در مسکو بدون هدف قرار دادن رکورد. باران شد و به طور گسترده ای پیش بینی برای سال جدید و ژانویه رفت پایین ترین دوم در تاریخ در روسیه است.

و در حالی که برخی از مناطق کشور را تجربه کرده اند تا حدودی طبیعی آب و هوا در ماه فوریه — شرق دور است سردتر از حد معمول — سایر مناطق دیده می شود بی موقع رعد و برق و حتی جاری شدن سیل ناشی از گرمای اروپایی مگا-سیکلون پترا برخورد با قطب شمال سرد ،

“بهار احساس می شد و روز دیگر در Zabaikalye منطقه” نوشت: روسیه پیش بینی Gidromettsentr در فوریه 11, remarking که برف سنگین کاهش یافت و در برخی نقاط جنوب سیبری در حالی که رکورد بارندگی ثبت شده در مناطق دیگر از منطقه است.

“شرق دور روسیه باقی مانده است آخرین منطقه از کشور که در آن آب و هوا است و در عین حال رفته دیوانه” اعلام تجاری FOBOS مرکز آب و هوا در فوریه 13.

Zhora the bear, who awoke early at Barnaul zoo, is ready for spring.


Zhora خرس که از خواب بیدار شد زود در بارنائول وحش آماده برای زمستان.

آب و هوا شده است به طوری whacky از اواخر سال است که معاون دوما آلکسی Zhuravlyov که سران ملی Rodina حزب گفت: در ماه ژانویه گفت که او متقاعد شده بود که این تغییرات بودند “تصادفی نیست.”

گفتن Govorit رادیو که “آمریکایی ها می دانند که” که “این یک فاجعه خواهد بود” اگر روسیه لایه پرمافراست ذوب او refloated نظریه خود را که ایالات متحده شد تست “آب و هوا سلاح” در روسیه است.

Consiracy نظریه ها در کنار unseasonal آب و هوا کاشت سردرگمی میان روسیه و گیاهان و حیوانات.

Barnual مدیر باغ وحش سرگئی Pisarev گفت: وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد در مورد هیمالیا خرس Zhora که بنا به گزارش ها از خواب بیدار شد از خواب زمستانی سرحال و گرسنه راه جلوتر از برنامه هفته گذشته است.

“او اغلب می شود تا در طول thaws و می پرسد برای مواد غذایی” Pisarev گفت: RFE/RL در طریق پست الکترونیکی ، علاوه بر این او گفت: Zhora رشد بدون مادر و “هیچ کس به او آموخت که چگونه به خواب زمستانی” بنابراین او اغلب از خواب بیدار شده و تلاش می کند برای برقراری ارتباط با بازدید کنندگان باغ وحش و کارکنان.

اما در طبیعت Pisarev گفت: چنین پدیده نادر هستند-اگر چه به طور بالقوه خطرناک به خرس و انسان به طور یکسان.

“یک خرس که بیدار زودتر از حد معمول رفتار پرخاشگرانه از جمله در رابطه با انسان,” او گفت:. “این است که چون در زمستان به علت برف دشوار است برای یک خرس برای پیدا کردن مواد غذایی در طبیعت است و او مجبور به بیرون رفتن در میان مردم است.”

Pisarev افزود که “این زمستان ویژه برای آلتایی” جنوب-منطقه مرکزی که در مرز قزاقستان و که سرمایه Barnual. “برفی است اما نشده این گرم برای 100 سال است.”

‘زمستان آمدن نیست’

زمانی که Izhorik و Avgustin در نهایت رفت و به خواب زمستانی با سه نوزادان در سن پترزبورگ لنینگراد وحش احساس شد که بازدید کننده نمی خواهد آنها را ببینید تا زمانی که به خوبی پس از فوریه 2-زمانی که marmot را پسر عموی نزدیک در آمریکای شمالی موش خرمای کوهی امریکا, جشن خود را آب و هوا-prognosticating بعد-از آنجا که “در روسیه آن را گرم تر می شود بعدا.”

این زن و شوهر آن را از طریق یک گرم ژانویه اما نمی تواند از خواب نسبی گرما فوریه, باعث, باغ وحش به پست یک ویدئو از یکی از marmots خزیدن در اطراف خارج از آن دن.

“زمستان آمدن نیست” این باغ وحش اعلام کرد در اجتماعی-رسانه,پست, نسبت روز موش خرمای کوهی امریکا-esque پیش بینی به Izhorik و Avgustin و یادآوری است که این دو از خواب زمستانی در ماه مارس در سال 2019 و تا آوریل سال قبل.

به ایرکوتسک Zoogallery خصوصی وحش و طبیعت خانه بود در میان بسیاری از روسی باغ وحش انجام آب و هوا prognostication در فوریه 2, با خانه marmots بای و Baklusha هزینه های روز بیدار و آسیاب کردن آنها به طور مداوم در حال رشد دندان در آماده سازی برای زمستان افزایش وزن شود.

نزدیک به ایرکوتسک باغ وحش در ضمن توضیح داد که نسخه روسی از روز موش خرمای کوهی امریکا گفت که “اگر حیوان فعال است و با میل و رغبت برگ آن پناهگاه و سپس آب و هوای گرم نمی خواهد بلند می رسند. اگر آن باقی مانده است در پنهان و سپس زمستان ممکن است بکشید.”

همچنین نگاه کنید به: با وجود ممنوعیت شکار می رود برای نادر افغان حیوانات

این باغ وحش گزارش دادند که یک جفت از badgers خال خال شده بود در موعد مقرر در فوریه 2 و پاسداران خواهد بود به دقت نظارت بر آنها به دلیل mustelids را سخت و زمان بازگشت به حالت عادی بدن ریتم و نیاز به یک رژیم غذایی خاص است.

رمبو اروپایی خارپشت البته در حال حاضر پیش بینی یک “گرم و اوایل بهار” با توجه به ایرکوتسک باغ وحش.

“رمبو را پیش بینی ها همیشه درست است” این باغ وحش بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر