روسیه ودکا علائم تجاری تبدیل شدن به پیاده در طولانی مدت یوکوس حقوقی دشمنی

سهامداران در سابق روسی غول نفتی یوکوس می گویند یک دادگاه هلندی اعطا کرده و آنها را به محلی حقوق مربوط به علائم تجاری دو یاد ودکا مارک های کنترل شده توسط دولت روسیه است.

تشنج از تاکسی است و Moskovskaya علامت تجاری حقوق سهامداران تازه ترین حرکت برای به دست آوردن میلیاردها دلار خسارت از دولت روسیه سخنگوی سهامداران گفت: در 18 مه.

می آید پس از این سهامداران به دست آمده حکم دادگاه در اوایل ماه مه به دست گرفتن 18 علامت های تجاری ثبت شده در هلند متعلق به روسیه سخنگوی جاناتان هیل گفته است.

“دو تا از بهترین و شناخته شده ترین نام های تجاری بزرگ از این تاکسی است و Moskovskaya, ودکا” گفت هیل اضافه کرد که منظور نیز موثر در بلژیک و لوکزامبورگ.

اگر روسیه نمی پرداخت غرامت جایزه 24 سپتامبر مطابق با هلندی اجرای قوانین “سپس ما قادر به قرار دادن این علائم تجاری به یک حراج عمومی” هیل گفت.

این سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اطلاع داده شد که از حرکت هفته گذشته است.

با این حال آندره Kondakov های حقوقی بین المللی مرکز دفاع که نشان دهنده مسکو منافع در این مورد به نقل TASS عنوان کرد و گفت نه وزارت امور خارجه و یا سفارت روسیه در هلند تا به حال مطلع شده است.

حقوق به دو ودکا مارک های متعلق به دولت متعلق به Soyuzplodoimport شرکت که در نظر تشنج از علائم تجاری غیر قانونی و آن را برنامه ای برای تجدید نظر شود.

یک نماینده از این شرکت به نقل از TASS عنوان کرد و گفت: شرکت “اعتماد به نفس است که تشنج از علائم تجاری خواهد شد در یک قضایی اقدام.”

آخرین پیچ و تاب و در طولانی مدت صورت می آید پس از یک هلندی دادگاه تجدید نظر دوباره داوری بین المللی در پنل حاکم است که روسیه باید پرداخت 50 میلیارد دلار غرامت به سهامداران در یوکوس.

18 فوریه تصمیم لغو 2016 حکم یک دادگاه منطقه ای در لاهه که لغو جبران سفارش بر این اساس است که دیوان دائمی داوری (PCA) آیا صلاحیت ندارد چرا که بر اساس انرژی پیمان که روسیه امضا کرده بود اما نه به تصویب رساند.

روسیه دادگستری ارائه درخواست تجدید نظر در هلند دیوان عالی کشور به مسابقه تجدید نظر تصمیم دادگاه است.

یوکوس نفت ورشکسته شد و در سال 2006 پس از سرمایه دار خیلی مهم نفت میخائیل Khodorkovsky کاهش یافت و با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و دولت شروع خواستار میلیاردها دلار در اتهام مالیات بازگشت.

بسیاری از یوکوس دارایی بودند جذب شده توسط دولتی تولید کننده نفت روس نفت. سهامداران سابق در یوکوس را برای سال است که در تلاش برای بازیابی خسارت.

با گزارش توسط خبرگزاری رویترز و TASS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de