روسی Su-35 جت رهگیری متحده آمریکا, هواپیما, هوا خطر برخورد بیش از مدیترانه

دو روسی Su-35 جت های جنگنده پرواز در نا امن و غیر حرفه ای به شیوه ای که متوقف کردن نیروی دریایی P-8A هواپیمای گشت دریایی بر آب های بین المللی در شرق مدیترانه نیروی دریایی ایالات متحده گفت.

نیروی دریایی ایالات متحده را 6th ناوگان گفت: این حادثه در 26 ماه مه به طول انجامید حدود 65 دقیقه طی آن خلبانان روسی به طور همزمان به پرواز در هر بال از P-8A و محدود این هواپیما توانایی مانور.

“غیر ضروری اقدامات روسیه Su-35 خلبانان بودند متناقض با airmanship و پرواز بین المللی قوانین به خطر انداخته و ایمنی پرواز از هر دو هواپیما” به ناپل, ایتالیا-بر اساس ناوگان گفت.

“اقدامات مانند این افزایش پتانسیل برای هوا برخورد” به آن اضافه شده است.

این سومین بار در دو ماه است که خلبانان روسی مخفیانه و غیربهداشتی ره P-8A هواپیمای شناسایی بیش آبهای بین المللی در دریای مدیترانه است.

در آوریل 19, نیروی دریایی آمریکا گفت: یک فروند Su-35 انجام یک مانور که در سمت چپ تنها 8 متر جدایی در مقابل از P-8A در معرض آمریکا هواپیما به ویک تلاطم و جت اگزوز.

در یکی دیگر از رهگیری در مارس 15, یک SU-35 انجام شده با سرعت بالا معکوس مانور فقط متر از شناسایی هواپیما.

“در تمام موارد, آمریکا, هواپیما بودند عامل در حریم هوایی بین المللی مطابق با قوانین بین المللی با توجه به ایمنی پرواز و نه تحریک این فعالیت” نیروی دریایی ایالات متحده گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de