روسیه در تلویزیون دولتی لغو پخش ‘توطئه اغراق’ طرفدار کرملین فیلمساز

روسیه در تلویزیون دولتی لغو reruns از یک برنامه توسط یکی از معروف ترین مدیران پس از او با انتقاد از سر ملت بزرگترین بانک.

در طول نشان می دهد که پخش مارس 1 در Rossia-24 نیکیتا میخالکوف که دارای روابط نزدیک به کرملین ناودان Sberbank مدیر ارشد اجرایی آلمانی Gref برای داشتن شعب بانک در کریمه. همان برنامه همچنین متهم میلیاردر آمریکایی و موسس مایکروسافت بیل گیتس به دنبال قرار دادن میکروچیپ به مردم است.

دولت کانال لغو سنتی تکرار از خود نشان می دهد در مارس 2 و 3 مه باعث میخالکوف به متهم تلویزیون دولتی سانسور در یک بیانیه ویدئویی. Rossia-24 انجام نمی دهد دلیلی برای cancelations.

ریا نووستی دولت-اجرای آژانس خبری نامیده می شود نزدیک به 50 دقیقه ای نشان می دهد یک “توطئه اغراق” است که در آن موضوعات دروازه قرار است برنامه ای برای ریزتراشه مردم نازی رهبر اس اس هاینریش هیملر و غیاب Sberbank شاخه در کریمه شدند.

روسیه در تلویزیون دولتی قبلا پخش برنامه های حاوی اتهامات بی اساس که گیتس به دنبال نصب میکروچیپ حاوی یک coronavirus واکسن در افراد:

نویسنده تلگراف کانال داد katarsis گفت: به همین دلیل دولت عقب نشینی نشان می دهد که به خاطر نور بد آن میریزد در Gref که رهبری Sberbank برای 13 سال است. Gref شده است با اعتبار بازسازی پس گردن کلفت قرض دهنده آن را تبدیل به یک رهبر در آنلاین و بانکداری تلفن همراه.

بدون روسیه مهم بانک ها در کریمه که کرملین به زور ضمیمه در سال 2014 به دلیل تهدید تحریمهای آمریکا.

به داد katarsis نویسنده گفت: میخالکوف شکل که بسیاری از روس ها احترام و اشاره کرد که دو مقام او قبلا مورد حمله — اضطراری وزیر ولادیمیر Puchkov و وزیر فرهنگ و ارشاد ولادیمیر Medinsky — از دست پست های خود را.

“بیایید ببینید که چگونه سرنوشت آلمانی Oskarovich [Gref] توسعه” نویسنده گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de