دولت روسیه کانال RT فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر مخالفان Navalny

مسکو — دولت روسیه کنترل پخش RT واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر مخالف و مبارزه با فساد فعال آلکسی Navalny ادعا که او آسیب دیده این شرکت شهرت کسب و کار.

Navalny ارسال شده اطلاع از طرح دعوی در دادگاه در حساب توییتر خود در ژوئن 7.

Lyubov Sobol یک وکیل برای Navalny ضد فساد بنیاد و Znak.com اخبار سایت نیز به عنوان متهمان در کت و شلوار.

با توجه به اطلاعمسکو داوری دادگاه نامشخص “خطا” در طرح دعوی در دادگاه و به RT زمان اضافی برای اصلاح آنها.

Navalny و پایه و اساس خود را منتشر کرده اند چند exposés در ماه های اخیر در مورد RT و آن سردبیر مارگاریتا Simonyan. معلوم بود که از این گزارش بود که ماشه برای طرح دعوی در دادگاه.

برخی از انتشارات های مختلف توصیف کرده اند که RT که قبلا به عنوان شناخته شده روسیه امروز, افزایش تعداد نمایش آن را در یوتیوب پلت فرم. دیگران به طور کلی باید متهم RT بودن بی اثر و تخلیه در بودجه دولت است.

“دیگر مبلغان [کانال یکی ولادیمیر] Solovyov یا [Rossia-24 دیمیتری] Kiselyov مثلا حداقل باید از بینندگان خود در تلویزیون دولتی” Sobol گفت: در مصاحبه با RFE/RL در ماه آوریل است. “اما به ما نشان داده اند مارگاریتا Simonyan هیچ مخاطبان است.”

Navalny بنیاد نیز متهم RT نقض قوانین روسیه در غیرتجاری سازمان.

در ماه مارس فساد بنیاد با انتشار گزارشی ادعا که Simonyan; شوهرش فیلمساز Tigran Keosayan; و بستگان خود را دریافت ده میلیون روبل از بودجه دولت به تولید یک وطن پرست کمدی رمانتیک مجموعه ای در برابر پس زمینه از ساخت و ساز از یک پل ایجاد ارتباط بین اوکراین و منطقه کریمه که روسیه ضمیمه در سال 2014 به روسیه است.

با توجه به Navalny را بنیاد Simonyan پرداخت شد 9.1 میلیون روبل ($138,000) و Keosayan دریافت 13.9 میلیون روبل ($211,000) برای کار خود را در سال 2018 فیلم با عنوان کریمه پل. ساخته شده با عشق!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de