کشتی روسی قادر به تکمیل Nord Stream 2 روش آب دانمارکی

یک کشتی روسی قادر به گذاشتن لوله در حال نزدیک شدن به آب دانمارکی بالا بردن حدس و گمان آن را ممکن است به دنبال برای تکمیل 11 میلیارد دلار طبیعی-خط لوله گاز که ساخت و ساز متوقف شد توسط آمریکا تحریم های سال گذشته است.

دریاسالار Chersky که چپ روسیه در شرق دور بندر ناخودکا در ماه فوریه — دو ماه پس از تحریم های ایالات متحده مجبور غربی متعلق به کشتی به توقف کار در جریان نورد 2 — در مورد رسیدن به دانمارکی آب پس از عبور از کانال انگلیسی, روسیه, رسانه ها گزارش شده است.

Nord Stream 2 متشکل از دو خط موازی هر کشش 1,230 کیلومتر در امتداد دریای بالتیک از روسیه به شمال آلمان است. این خط لوله ظرفیت صادرات 55 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سال است.

این پروژه بیش از 90 درصد کامل با حدود 160 کیلومتر از خط لوله باقی مانده بود و گذاشته کنار دریای بالتیک نزدیک دانمارک.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک گفت: دریاسالار Chersky یکی از گزینه های برای تکمیل پروژه.

دریاسالار Chersky است meandered بیش از دو ماه گذشته اغلب تغییر دوره منتهی برخی از تحلیلگران به گمان آن است به دنبال پنهان کردن مقصد نهایی خود را کمتر از آمریکا و بلوک عبور از تنگه.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: در اوایل سال جاری در یک کنفرانس مطبوعاتی با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که از او انتظار می رود Nord Stream 2 به پایان خواهد رسید با آغاز سال 2021 در آخرین.

ایالات متحده به تصویب یک لایحه در ماه دسامبر است که اجازه واشنگتن برای اعمال تحریم بر هر رگ است که کمک می کند تا روسیه تکمیل این خط لوله را وادار سوئیس بر اساس Allseas به تعظیم و روسیه به جستجو برای یک جایگزین.

ایالات متحده مخالف جریان نورد 2 دلیل آن ادعا می کند این پروژه را تقویت می کند روسیه را نگه دارید در غرب اروپا را در بازار انرژی و اجازه می دهد تا کرملین برای جلوگیری از صادرات از طریق اوکراین محروم کردن کیف از مقدار مورد نیاز حمل و نقل درآمد.

روسیه ادعا می کند که ایالات متحده به دنبال بلوک این پروژه به صادرات بیشتر آمریکا گاز طبیعی به اروپا است.

سناتور تد کروز (جمهوری خواه-تگزاس) که آغاز تحریم لایحه در برابر جریان نورد 2, ملاقات در ماه مارس با رئیس دولت اوکراین متعلق به شرکت گاز به بحث در مورد اقدامات بیشتری برای توقف این پروژه را به اتمام.

اوکراین به لابی دولت ایالات متحده برای Nord Stream 2 تحریم.

با گزارش توسط RBC و TASS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de