روسیه و محققان و کارشناسان حقوقی ثبت نام علیه مشروطه کودتا’

در سرب تا به دادگاه قانون اساسی تصویب یک قایق از اصلاحات مربوط به قانون اساسی است که می تواند در میان چیزهای دیگر اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای اجرا به صورت دو شرایط اضافی صدها نفر از دانشمندان و روزنامه نگاران و کارشناسان حقوقی هشدار داد که یک “بحران قانون اساسی و یک شبه قانونی و خلاف قانون اساسی کودتا” loomed در سراسر کشور.

تنها چند ساعت قبل از دادگاه در مارس 16 تأیید کرد که پوتین تا به حال حق به ایجاد تغییرات بیش از 420 نفر امضا کرده بود به نامه سرگشاده منتشر شده توسط Ekho Moskvy.

تصمیم دادگاه در اصلاحات — که در حال حاضر تایید شده توسط تمام منطقه قانونگذاران هر دو مجلس پارلمان و پوتین خود را — برگ تنها یک رای در سراسر کشور در این راه از آنها تبدیل شدن به قانون است.

این نامه باعث می شود سه بحث اصلی در برابر تغییرات.

برای اولین بار است که اصلاح ابطال شرایط فعلی رئیس جمهور که به طور موثر می تواند اجازه می دهد پوتین برای شروع کاملا جدید ریاست جمهوری حرفه ای “اساسا غیر قانونی و سیاسی و اخلاقی غیر قابل قبول است.”

این نامه بیشتر بیانگر نگرانی عمیق خود را در مورد اصلاحات مربوط به فصل 3 و 8 قانون اساسی که مربوط به ساختار فدرال و محلی خود دولت بود.

در این نامه می گوید: این تغییرات نه در همراهی با فصل 1 که میسازد از اصول روسیه اساسی سیستم و فصل 2 که در معاملات با افراد حقوق. نه از کسانی که دو فصل در حال تغییر و ایجاد یک “وضعیت داخلی تناقض” و منجر به “فلج و تخریب در قانون اساسی ساز و کارهای قانونی.”

در نهایت نامه ای به انتقاد از “نقض فاحش این روش برای اتخاذ اصلاحات قانون اساسی,” گفت که این خیابان گرفته شده برای انتظار اصلاحات “آشکارا نقض” قانون فدرال است.

در نهایت این نامه آمده است که این وضعیت “تضعیف تکاملی توسعه کشور ما بر اساس اصول دموکراسی و آزادی و تهدید به نوبه خود به یک تراژدی ملی ميرود.”

این نامه به شرح زیر انتشار آنلاین “مانیفست” توسط نوایا گازتا در ژانویه decrying چه آن را به نام یک “کودتا” به “ولادیمیر پوتین و فاسد رژیم در قدرت برای زندگی است.”

که ابتکار که امضا شده است توسط بیش از 22,000 نفر به نام از شهروندان روسیه به رای در برابر اصلاحات اگر آنها را به جلو در انتخابات.

با دادگاه قانون اساسی مارس 16 تصمیم رای گیری است و انتظار می رود برگزار شد در آوریل 22. اکثریت خواهد تعیین کند که آیا اصلاحات پذیرفته خواهد شد یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im