روسیه منطقه ای فرماندار به اتهام دستور قتل پنجه نرم می کند گناه نیست

مسکو — سرگئی Furgal از بازداشت فرماندار روسیه در شرق دور خاباروفسک منطقه التماس کرد گناه نیست به اتهام اقدام به قتل و دستور قتل چندین تجار محلی.

یک عضو برجسته روسیه نظارت عمومی کمیسیون حقوق گروه آلکسی Melnikov گفت: RBK اخبار آژانس در تاریخ 10 ژوئیه که او بازدید Furgal است همراه خود را در یک مرکز بازداشت در مسکو.

با توجه به Melnikov, Furgal گفت او و دیگر اعضای گروه خود را که او التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات و هیچ کس تا به حال سعی کردم به او را تحت فشار برای اعتراف متفاوت است.

50 سال عضو ولادیمیر Zhirinovsky را ملی حزب لیبرال دموکرات روسیه (LDPR) موفق به کسب یک پیروزی بیش از کرملین مورد علاقه در رای دو سال پیش. او دستگیر شد و در تاریخ 9 ژوئیه.

یک دادگاه در مسکو می رود که برای تصمیم گیری در Furgal ممکن است پیش از محاکمه بازداشت بعد در جولای 10.

در همین حال پلیس در خاباروفسک در تاریخ 10 ژوئیه بازداشت دو منطقه ای نمایندگان مجلس و همچنین اعضای LDPR حزب رهبر جناح سرگئی Zyubr گفت.

با توجه به Zyubr سرگئی Kuznetsov و Dmitry Kozlov معاون رئیس پارلمان منطقه ای بازداشت شدند و پس از خانه و گاراژ و وسایل نقلیه جستجو شدند.

پلیس همچنین جستجو خواص دیگر LDPR اعضا در خاباروفسک Zyubr اضافه شده است.

TASS خبرگزاری به نقل از یک منبع گفته که بازداشت Kuznetsov و Kozlov نمی شد “در این مرحله” مربوط به Furgal است.

دو قانونگذاران استفاده می شود برای اجرای Amurstal کارخانه فولاد.

روزانه کومرسانت گزارش داد که دو مظنون به تقلب در مقیاس بزرگ.

Vladimir Zhirinovsky addresses the State Duma in Moscow on July 9.


ولادیمیر Zhirinovsky آدرس دوما در مسکو در تاریخ 9 ژوئیه.

Zhirinovsky گفت: در کمتر مجلسی روسیه در مجلس دوما که Furgal را بازداشت ممکن است با انگیزه های سیاسی.

“ما در حال آماده به استعفا در اعتراض. اگر نیاز بود به LDPR جناح خواهد داد تا آن حکم و این محل را ترک کنند. اجازه دهید تمام جهان یاد بگیرند که چه افتضاحی این کشور است” Zhirinovsky گفت.

بدون نام بردن از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین Zhirinovsky ذکر است که حزب خود را پشتیبانی می کند به تازگی به تصویب اصلاحات قانون اساسی که در میان دیگر تغییرات اجازه می دهد که رئیس جمهور به دنبال دو مطلب از نظر بعد از ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024.

“شما می خواستم یک قانون اساسی ؟ ما به شما یک قانون اساسی. و شما را در کافهای در دست ما! بی حیا! شما در حال نشستن در دفتر و شروع به اقدام مانند [دیکتاتور شوروی جوزف] استالین!” Zhirinovsky گفت.

گزارش های رسانه ها گفت که Furgal بازداشت شد بخشی از یک تحقیقات گسترده تر به یک گروه سازمان یافته جنایی عامل در منطقه است.

اتهامات مربوط به حوادث در 2004-05 ریا نووستی گزارش داد.

Furgal ضرب و شتم وقت ویاچسلاو Shport در سال 2018 در انتخابات ناراحت عمده حاکم روسیه متحد ،

با گزارش RBK, کومرسانت, TASS و ریا نووستی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de