روسی ناشر فعال Verzilov بازداشت دوباره

فعال پیوتر Verzilov یک عضو موسس اعتراض گروه موسیقی پوسی رایت و ناشر مستقل Mediazona سایت در بازداشت است دوباره دو روز بعد از اتمام 15 روز حبس برای ادای سوگند.

Verzilov نوشت در توییتر در جولای 8 که کمیته تحقیق ماموران او را بازداشت راست پس از او در بخشی از یک برنامه در Ekho Moskvy ایستگاه های رادیویی و مصرف شد او را به یک جستجوی جدید از خانه خود را.

TASS خبرگزاری به نقل از منابع در اجرای قانون عنوان کرد و گفت که جستجو خواهد شد در رابطه با “یک پرونده جنایی در مورد جرم اختلالات راه اندازی شد پس از unsanctioned تظاهرات برگزار شده در تاریخ 27 ژوئن سال گذشته است.”

در جولای 6, زمانی که Verzilov به پایان رسید 15 روز حبس برای ادای سوگند کمیته تحقیقاتی گفت که آن را تا به حال راه اندازی یک کاوشگر به Verzilov برای عدم اطلاع رسانی به مقامات که او یک پاسپورت کانادایی است که با توجه به قانون مجازات سنگین جریمه یا تا 400 ساعت کار جامعه است.

پلیس مسکو در 21 ژوئن جستجو Verzilov در ارتباط با تحقیقات مربوط به یک unsanctioned اعتراض در جولای سال 2019 به پایان رسید که در بازداشت دسته جمعی. Verzilov گفت که او در استونی است که در روز.

او پس از آن گرفته شده به یک ایستگاه پلیس و سوال در مورد روابط محبوب چهره های مخالف آلکسی Navalny.

پس از آزادی وی بعد از آن در ژوئن 21, Verzilov گفت که او به دنبال یک مرد که سعی در تحریک او را به یک درگیری و پس از آن بلافاصله دستگیر و به اتهام مبارزه با.

اما از آنجا که هیچ مدرکی از مبارزه با او شد و سپس متهم با فحش و محکوم در 22 ژوئن تا 15 روز در زندان بود.

در 2018, Verzilov جلب توجه در سراسر جهان زمانی که او و سه نفر دیگر از اعضای پوسی رایوت فعالان زد بر روی یک فیلد در جام جهانی فوتبال در مسکو در اعتراض به خشونت پلیس. او و دیگران خدمت 15 روز در زندان است.

با گزارش TASS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de