روسیه در اعتراض به فعالیت های در حال رشد به عنوان پزشکان و صاحبان کسب و کار کوچک نا امید Navalny می گوید

شهروندان روسیه ابراز دارد بیشتر اعتراض احساسات به عنوان گسترش coronavirus و دولت را مبارزه با آن را ترک کرده است بسیاری از مردم ناراضی از جمله پزشکان و صاحبان کسب و کار کوچک گفت: یکی از این کشور تاثیر گذار ترین مخالف.

“در حال حاضر درجه در اعتراض به فعالیت در میان شهروندان است که احتمالا یکی از بالاترین در دوران اخیر” آلکسی Navalny بنیانگذار مبارزه با فساد بنیاد گفت: در یک مصاحبه تصویری با RFE/RL از مسکو در خانه در مارس 20.

“چنین خشم دم است در حال حاضر در میان کسانی که قبلا نمی شد و قابل رویت در اعتراض به فعالیت های مستقیم و یا سیاست است. این پزشکان و نمایندگان کسب و کار کوچک و مردم عادی که در حال حاضر بدون درآمد” او گفت:.

روسیه ضربه سخت شده توسط رمان coronavirus با بیش از 300,000 ثبت موارد در رتبه دوم در جهان پس از ایالات متحده است. این ویروس تا فشار زیادی در این کشور با کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی با ده ها تن از پزشکان در حال مرگ از COVID-19 و برخی از زندگی خود را.

علاوه بر این صاحبان کسب و کار کوچک در حال تحت فشار قرار دادند به آستانه ورشکستگی در میان نتیجه مستند, در حالی که برخی از رشد تعداد افراد بیکار در حال مواجهه با یک بحران نقدی. در عین حال دولت بوده است آهسته به شیر بیش از 160 میلیارد دلار آن دقت ذخیره شده تا در طول سال در یک روز بارانی صندوق. Navalny و تیم او پیشنهاد یک طرح می کند که دولت را بیشتر از این صندوق پول نقد در دسترس برای شهروندان و کسب و کارهای کوچک.

در طول مصاحبه او با انتقاد از دولت برای اولویت بندی هزینه های سرویس های امنیتی و شرکت های دولتی مانند Rostekh دفاع کنگلومرا و نه ملت را در سیستم مراقبت های بهداشتی. دولت نیاز به دو یا سه برابر هزینه های مراقبت های بهداشتی به منظور از بین بردن آن, کمبود, او گفت:.

روسیه آخرین شیوع قابل توجهی در اعتراض به فعالیت های رخ داده در مسکو در طول تابستان 2019 زمانی که چندین سیاستمداران مخالف به دنبال یک صندلی در این شهرستان در مجلس نامزدی خود را رد کرد توسط کمیسیون انتخابات محلی جرقه هفته از تظاهرات آورده است که ده ها هزار نفر از مردم به خیابان ها.

رای تمرکز

Navalny گفت: تیم خود را متمرکز مهیج در برابر آینده رای گیری به تصویب تغییر قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای ماندن در قدرت تا 2036 و منطقه ای انتخابات در ماه سپتامبر.

Navalny به نام مردم به شرکت در رای گیری است و اگر آنها مجبور به رفتن به پای صندوق های رای را در نظرسنجی های انتخابات در برابر تغییر قانون اساسی. روسیه انتخابات اغلب خدشه دار نقض فاحش مانند انتخابات چاشنی و از نزدیک مشاهده شده توسط فعالین اپوزیسیون.

Navalny سال گذشته توصیه می شود شهروندان رای در برابر نامزد نمایندگی حاکم روسیه متحد حزب یک استراتژی است که هزینه برخی از نرم افزار-پوتین سیاستمداران صندلی خود را.

اما نگرانی در مورد جمعیت در طول coronavirus تهدید دولت روسیه اوایل این ماه با تصویب قانون اجازه می دهد رای گیری آنلاین, یک حرکت از انتقاد مخالفان به عنوان باز کردن درب به رای جعل فراتر از تشخیص ناظران.

“هیچ مکانیزم های کنترل در همه وجود دارد. در اصل هیچ راهی برای نظارت بر نتایج” Navalny گفت: RFE/RL.

او گفت: رشد نا امیدی در میان مردم باز می شود پنجره برای حزب کمونیست و ناسیونالیست حزب لیبرال دموکرات (LDPR) — به اصطلاح “وفادار” احزاب مخالف که دولت تحمل — به نفع خود رای بیشتر در سپتامبر اما گفت که او انتظار دارد دولت به مانع تلاش های خود را. دولت در حال حاضر اعمال شده جدید انتخابات مقررات و با توجه به این پلیس قدرت بیشتری گفت.

“وجود دارد امکان باز کردن [برای کمونیست ها و LDPR] اما دولت در حال حاضر به طور سیستماتیک بستن تمام این پنجره ها از فرصت,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de