روسی پیگرد قانونی نتیجه استدلال در جاسوسی محاکمه شهروند ایالات متحده Whelan

دادستان منعقد کرده است ارائه خود را در مورد محاکمات مسکو از ایالات متحده شهروند پل Whelan در جاسوسی اتهام که او را انکار می کند.

Whelan وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: دولت روسیه با رسانه ها در 27 آوریل که “شواهد و مدارک برای تعقیب متقاعدکننده است.”

او اضافه کرد که سرویس های امنیتی روسیه بوده و توجه به Whelan برای “چند سال قبل از او در بازداشت است و این مورد با مته سوراخ کردن “نشانه های تحریک.”

Whelan, که همچنین دارای انگلیسی کانادایی و ایرلندی تابعیت دستگیر شد در مسکو در ماه دسامبر سال 2018 است. دادستان ها ادعا می کنند که یک فلش دیسک در اختیار خود را شامل اطلاعات طبقه بندی شده. او چهره تا 20 سال در زندان اگر محکوم کرد.

Whelan, 50, تکذیب اتهامات علیه او تماس آنها را سیاسی در طبیعت است و اتهام بدرفتاری نگهبانان. سابق دریایی ایالات متحده گفته است که او در سفر به مسکو برای شرکت در یک عروسی.

محاکمه در دادگاه شهر مسکو است که پشت درهای بسته برگزار شد به این دلیل که شواهد شامل مواد طبقه بندی شده و به دلیل اقدامات انجام شده به سرعت گسترش coronavirus.

این دادگاه قرار است به سر در مارس 13 با دفاع بازجویی از شهود.

بر اساس گزارش اینترفاکس, TASS و واشنگتن پست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>