رئیس جمهور روسیه نشانه فرمان ملی برای رای دادن در اصلاحات قانون اساسی

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را امضاء کرده است یک فرمان در سراسر کشور رای در اصلاحات قانون اساسی است که باز امکان از او باقی مانده در قدرت برای بیشتر از 16 سال است.

پوتین در 17 مارس امضا فرمان تنظیم تاریخ مارس 22, اما او گفت که این همه پرسی می تواند به تعویق افتاد “اگر این وضعیت نیاز به” همانطور که روسیه همراه با سایر نقاط جهان در جنگ برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیسیون مرکزی انتخابات رئیس الا Pamfilova که در دیدار با پوتین گفت که “در پیچیده اپیدمیولوژیک وضعیت است که در حال تکامل در جهان و…ما را به برگزاری این انتخابات تنها در صورتی این وضعیت اجازه می دهد تا برای برگزاری چنین رویدادی است.”

روسیه که گزارش شده نزدیک به 100 مورد از این ویروس تا کنون اما هیچ مرگ و میر گرفته شده اقداماتی برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس از جمله ممنوعیت ورود بسیاری از اتباع خارجی حداقل تا آوریل 1.

در مارس 16, روسیه, دادگاه قانون اساسی تصویب اصلاحات قانون اساسی و پس از هر دو مجلس ملی و مجلس و همه مناطق روسیه حمایت این قانون.

تصویب نهایی خواهد شد و نیاز به حمایت بیش از نیمی از این کشور رای دهندگان در همه پرسی.

این قانون مجموعه پوتین قبلی ریاست جمهوری تعداد را به صفر به دلیل تغییرات گسترده در قانون اساسی است.

پوتین در حال حاضر ترم دوم متوالی شش سال مدت بود که میله میله به پایان 2024. قبلی قوانین منع او را از در حال اجرا برای سومین بار متوالی دستور اما این تغییرات با مفاد اصلاحات به معنی او می تواند به دنبال یک پنجم کلی دوره ریاست جمهوری در سال 2024 و امکان پذیر ششم در سال 2030.

پوتین 67 ساله سابق KGB افسر حکومت روسیه به عنوان یک رئیس جمهور یا نخست وزیر برای بیش از 20 سال است.

با گزارش رویترز و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>