پلیس روسیه در سن پترزبورگ را برای دومین روز متوالی تعطیل عکسبرداری از یک موزیک ویدئو توسط ضد کرملین گروه پانک پوسی رایت.

سیزده نفر بازداشت شدند از جمله رهبر گروه نادژدا Tolokonnikova در یک عکاسی جلسه در یک استودیو, گروه عضو پیوتر Verzilov و Tolokonnikova را همسر سابق گفت: در 10 فوریه در پست های رسانه های اجتماعی.

این گروه تلاش کرده است برای ضبط یک ویدیو از آهنگ های خود را Besit که تقریبا ترجمه به عنوان irked یا احسان چیزی.

بعد همان روز Verzilov ارسال شده تصویری از Tolokonnikova در ایستگاه پلیس نشان او گفت: دلیلی برای این گروه بازداشت بود به دلیل اتهام مونوکسید کربن نشت در استودیو.

پلیس روز گذشته مختل گروه فیلم برداری در Lenfilm movie studio در سنت پترزبورگ دومین شهر.

آنها ذکر یک “افراط گرایی و تبلیغات” قانون برای خاموش کردن تصویری, شات با توجه به Tolokonnikova.

او و یکی دیگر از برجسته از اعضای گروه ماریا اقتصاد این کشور به دست آورد برجسته در سال 2012 پس از آنها محکوم به “چاقوکشی انگیزه نفرت مذهبی” برای یک شیرین کاری است که در آن اعضای گروه پشت سر هم به مسکو کلیسای جامع مسیح نجات دهنده و خواند “پانک نماز” در برابر نخست وزیر ولادیمیر پوتین بود که مبارزه خود را برای بازگشت به ریاست جمهوری در آن زمان است.

اقتصاد این کشور و Tolokonnikova شد نزدیک به پایان سال زندان زمانی که آنها آزاد شدند در دسامبر 2013 تحت عفو آنها را رد کرد و به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی برای بهبود پوتین تصویر جلوتر از 2014 بازی های المپیک زمستانی سوچی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im