پلیس روسیه سوال اول خاباروفسک فعال به عنوان فرماندار جدید حاضر به دیدار با معترضان

خاباروفسک روسیه — روسی اجرای قانون باید مورد سوال یک خاباروفسک فعال برای اولین بار پس از تظاهرات گسترده را در منطقه شرق دور دو هفته پیش پس از دستگیری فرماندار محلی.

در ضمن جدید سرپرست ولایت حاضر به دیدار با معترضان گفت: انجام این کار خواهد بود بی احترامی به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

خاباروفسک پلیس در جولای 23 احضار فعالین محلی Artyom Mozgov برای بازجویی به ظن سازماندهی یک unsanctioned جرم تجمع در جولای 11 در حمایت از فرماندار سرگئی Furgal دستگیر شد و روز قبل به اتهام قتل و اقدام به قتل است.

ساکنان محلی را بسیج برای 13 روز متوالی در اعتراض به بازداشت متهم مسکو از بین بردن خود را منتخب مردم و فرماندار دلایل سیاسی.

این خاباروفسک تظاهرات را به خود جذب هزاران نفر از مردم در آخر هفته ها و بزرگترین تظاهرات در شرق دور شهر پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی.

از جمله بزرگ خود به خودی تظاهرات دور از پایتخت روسیه در حال نادر نمایش عمومی تمرد در برابر کرملین و پیروی از یک بحث برانگیز در سراسر کشور رای که تنظیم صحنه برای پوتین در قدرت باقی می ماند تا 2036. این اعتراضات شدت دستپاچه مسکو.

پوتین هر چند باقی مانده است شرکت رسما شلیک Furgal در جولای 20 و انتصاب میخائیل Degtyaryov به عنوان بازیگری خود را جایگزین. ساکنان محلی داده اند Degtyaryov سرد خوش آمدید پس از ورود او در جولای 21, اعتراض به خارج از ساختمان دولت سه روز گذشته.

بیش از 100 تظاهرکنندگان جمع شده در میدان مرکزی در مقابل دولت منطقه ای در خاباروفسک در جولای 23, شعار, “Degtyaryov! بیرون می آیند!” و “ما از قدرت در اینجا!”

Degtyaryov خبرنگاران گفت: در روز قبل از آن که او که قرار بود برای دیدار با معترضان.

“من نمی خواهد آمد… این بی احترامی است. بی احترامی به خودم به رئیس جمهور [پوتین] برای آنها اکثریت روس ها رای دادند و بیشتر آن را بی احترامی نسبت به [معترضان] خود را. کسانی که چنین چیزهایی به آنها احترام نمی گذارند خودشان” Degtyaryov گفت.

سرزمین خاباروفسک ساکنان اکثریت رای برای Furgal یک عضو از حزب لیبرال دموکرات روسیه (LDPR) در سال 2018 فرمانداری انتخابات است. تعجب خود را پیروزی بود و یک ضربه به حاکم روسیه متحد ،

پس از اینجا ساختمان اداری معترضان راهپیمایی در سراسر شهر شعار را محکوم Degtyaryov به عنوان بیشتر و بیشتر مردم به آنها پیوست. پلیس دخالت نمی کنیم.

در جولای 21, دو قانونگذاران محلی پیوتر Yemelyanov و الکساندر کاین ترک LDPR در اعتراض به Furgal اخراج از کار. هر دو Furgal و Degtyaryov اعضای آن حزب.

Furgal دستگیر شد و در خاباروفسک در جولای 9 و انتقال به مسکو متهم به اقدام به قتل و سفارش دو قتل در 2004-2005. او را انکار اتهامات.

مقامات شده اند به شدت دستپاچه شده توسط این تظاهرات با منطقه ای شهردار پایتخت خواستار آرامش و گفت: از جمله تظاهرات غیر قانونی بودند و می تواند کمک به سرعت بخشیدن به گسترش coronavirus.

روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB) نیز هشدار داد از اتهام تهدید تروریستی مربوط به مواد منفجره است که در آن ادعا کرد که در حال حاضر کشف و خنثی.

علاوه بر این مقامات در خاباروفسک منطقه گفت: آنها با توجه به بازگشت به سخت قرنطینه اقدامات و نسبت به این “وضعیت دشوار با گسترش عفونت کروناویروس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

کفش اسپرت