روسی موزاییک شامل پوتین نمایش داده نخواهد شد در نیروهای مسلح کلیسای جامع

بحث موزاییک های ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را نمی توان در داخل یک جدید کلیسای جامع اختصاص داده شده به نیروهای مسلح کشور پس از رهبر کرملین گزارش ابراز مخالفت با این ایده.

به تازگی به بیرون درز عکس ها از کار های عظیم رستاخیز مسیح کلیسای جامع-که برنامه ریزی شده است برای باز کردن در خارج از مسکو جلوتر از مارس 9 تعطیلات که جشن شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم — نشان داد یک نیمه به پایان رسید موزاییک شامل پوتین وزیر دفاع سرگئی Shoigu عمومی رئیس ستاد والری Gerasimov و چند تن از دیگر مقامات روسی.

رسانه های روسی گزارش شده در مارس 1 که تصویر پوتین پایین گرفته شده است با استناد به مقامات کلیسای ارتدکس روسیه.

رهبر روسیه سخنگوی دیمیتری Peskov گفت: در تاریخ 26 آوریل که پوتین آگاه بود موزاییک اما احساس می کرد که زود به ارزیابی کار خود را با یک تصویر.

“در این کارگاه که در آن ساخته شده بود, آنها در حال حاضر redoing آن را” اسقف ارتدوکس روسیه استفان کلین گفت: TASS.

موزاییک های پوتین است و نه تنها از جنبه بحث برانگیز از کلیسای جامع واقع شده است Patriot پارک برخی از 60 کیلومتر در خارج مسکو است.

جنگ جهانی دوم موزاییک تصویر می کشد یک بنر رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق جوزف استالین که مسئول مرگ میلیون ها نفر از شهروندان و همچنین بسته شدن و یا تخریب صدها نفر از کلیساها در سراسر کشور است.

یکی دیگر از موزاییک به تصویر می کشد صحنه های از روسیه 2014 اجباری الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین که باعث غربی محکومیت و تحریم.

کلیسا قرار بود برای پرداخت به طور کامل از طریق کمک های مالی اما با توجه به گزارش تقریبا 3 میلیارد روبل (حدود 40 میلیون دلار) در آمد از کرملین بودجه برای این پروژه است.

کلیسای جامع مجموعه ای بود برای باز کردن در مارس 6 به عنوان بخشی از یک جشن بزرگ به مناسبت سالگرد 75 از شکست آلمان نازی ،

با گزارش کومرسانت, TASS و AFP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de