روزنامه نگار روسی Prokopyeva رد اتهام توجیه تروریسم’

پسکوف روسیه — روزنامه نگار روسی سوتلانا Prokopyeva دوباره اتهامات را رد کرده است که او تا به حال “توجیه تروریسم” توسط انتشارات آنلاین تفسیر است که مرتبط با یک بمب گذاری انتحاری در این کشور سیاسی به عنوان دادگاه از سر گرفته رسیدگی است.

در 16 ژوئن شنوایی در شمال غربی شهر پسکوف دفاع وکیل ویتالی Cherkasov گفت: دادستان موفق به نشان دادن هر گونه اظهارات به مشتری خود را که می تواند تایید اتهامات.

Prokopyeva یک مستقل از عوامل به RFE/RL را خدمت متهم شد در ارتباط با تفسیر او نوشت: در ماه نوامبر 2018 منتشر شده توسط پسکوف وابسته Ekho Moskvy رادیو. در متن مورد بحث بمب گذاری در خارج از فدرال امنیت خدمات دفاتر در شمال شهر آرخانگلسک.

رسانه های روسی گزارش داده بود که مشکوک به بمب افکن که در این انفجار به حال نوشته شده اظهارات در رسانه های اجتماعی را متهم به سرویس امنیتی جعل پرونده های جنایی.

در تفسیر Prokopyeva مرتبط نوجوان اظهارات به فضای سیاسی تحت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور. او پیشنهاد کرد که فعالیت سیاسی در این کشور به شدت محدود منجر مردم را به ناامیدی.

Cherkasov به دادگاه گفت که Prokopyeva نظرات در سوال یک روزنامه نگاری تجزیه و تحلیل است که در آن مشتری خود را تلاش برای پیدا کردن آنچه که باعث شد مرد جوان به ارتکاب جرم به منظور جلوگیری از فجایع مشابه در آینده است.

Prokopyeva توصیف کرده است پرونده او به عنوان تلاش برای “قتل” آزادی بیان” در روسیه است.

اگر گناهکار او چهره تا 7 سال در زندان است.

“اتهامات علیه سوتلانا ساختگی و باید کاهش یافته به طوری که او و دیگر روزنامه نگاران روسیه را می توانید در ادامه تلاش های خود را به آدرس این پرسش مهم است که روس ها در حال رقیب با و بدون ترس از مجازات قانونی,” RFE/RL رئیس جمهور جیمی پرواز در بیانیه ای گفت.

دیده بان حقوق بشر به نام Prokopyeva را تعقیب “نقض آزادی بیان اما نه فقط او.”

“آن را می فرستد و در عین حال یکی دیگر از خنک کننده پیام است که در روسیه بالا بردن سوالات ناراحت کننده می تواند پیامدهای شدید — درس مقامات شده اند به رسانه ها برای سال” نیویورک-بر اساس حقوق گروه گفت.

مورد کشیده شده انتقاد از سازمان امنیت و همکاری در اروپا و رسانه های گروه های مدافع حقوق بشر مانند سازمان گزارشگران بدون مرز به روزنامه نگاران و فدراسیون اروپایی از روزنامه نگاران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de