روسی مورخ شارژ با Dismembering دختر حاضر به اعتراف به تغییرات وکلا

یک مورخ به اتهام قتل و dismembering دانش آموز خود را عاشق خودداری کرده است برای ورود به یک درخواست و اعلام کرد که او تغییر کرده است وکلا به دادگاه خود را از سر گرفته و در 15 ژوئن در شهر سنت پترزبورگ.

در پاسخ به یک سوال از قاضی یولیا Maksimenko در مورد اینکه آیا او شفاعت گناه اولگ Sokolov گفت: او می خواهم “برای پاسخ به این سوال پس از متهم سمت ارائه همه آن شواهد است.”

طی یک تحقیق و تفحص در مورد Sokolov اعتراف به قتل و dismembering معشوق خود را 24 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد آناستازیا Yeshchenko یک جرم است که گرفتار روسیه دومین شهر بزرگ.

Sokolov همچنین گفت: در دادگاه در 15 ژوئن که او تصمیم به تغییر وکلای او پس از آن دادگاه موکول شد تا ماه ژوئن 22.

بالا مشخصات مورد موکول شده است و یا به تعویق افتاد و چندین بار در ماه های اخیر به دلایل مختلف از جمله محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش coronavirus.

63 سال از مورخ بازداشت شد در نوامبر 9 پس از خروج از, رودخانه Moika با یک کوله پشتی حاوی قطعات بدن یک زن جوان است. محققان بعد از آن زن سر خود را در آپارتمان خود را.

یک زرق و برق دار علمی که به طور منظم در لباس ناپلئون-لباس عصر و زمان در نبرد reenactments, Sokolov بود یک بار اعطا فرانسه را از لژیون d ‘ Honneur برای تحقیقات خود به ناپلئون.

بر اساس گزارش TASS و اینترفاکس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de