وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی لغو مناظره با Navalny

این pugnacious سخنگوی وزارت کشور را لغو کرده است یک بحث آنلاین با برجسته اپوزیسیون شکل آلکسی Navalny که به طور بالقوه او داده بیشتر مشروعیت.

ماریا Zakharova اعلام کرد در مارس 1 که Navalny ساخته شده بود بیش از حد بسیاری از خواسته های این بحث را از جمله داشتن یک مدیر نوایا گازتا گزارش داد. دو برنامه ریزی شده بود به بحث بعد از آن روز.

Aleksei Navalny


آلکسی Navalny

Zakharova که سبک مقابله در دفاع از سیاست خارجی روسیه ساخته شده است که او چیزی از افراد مشهور, در خانه, جای تعجب به چالش کشیده Navalny در 30 آوریل از طریق Facebook پست به آنلاین بحث او پس از انتقاد او پیش از آن روز در هفته تصویری وبلاگ.

“رفیق Navalny شما لازم نیست که هر الیگارشی [حمله به]? خوبی ؟ آماده آلکسی Anatolyevich برای گفتگو ؟ نه در دادگاه که در آن شما می توانید پنهان در پشت legalese یا وکلا. اما آنلاین ؟ پس از همه, شما در حال ترس” Zakharova گفت.

Navalny بلافاصله این چالش را پذیرفت و توصیه می شود که تلویزیون Dozhd مستقل خروجی رسانه ها ساکت بحث است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و دیگر عالی رتبه مقامات روسیه اجتناب از ذکر Navalny با نام حتی زمانی که خواسته به طور مستقیم در مورد او. تحلیلگران گفته اند آن است که تلاش برای انکار Navalny هر گونه مشروعیت به عنوان یک شخصیت سیاسی.

Navalny ساخته شده است تا موارد زیر در طول سال برای خود تحقیقی قطعات افشای فساد در میان مقامات روسی. اما در رتبه محبوبیت در نظرسنجی در پایین تک رقمی.

با گزارش نوایا گازتا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de