وزیر امور خارجه روسیه در حال بازدید از ونزوئلا در حمایت از نیکولاس مادورو به عنوان مسکو تلاش می کند برای تقویت این کشور آمریکای جنوبی را با رئیس جمهور در میان فروپاشی اقتصاد و تهدید بیشتر تحریم های ایالات متحده.

سرگئی لاوروف دیدار در تاریخ 7 فوریه به دنبال پیشنهادات خود را از وزارت امور خارجه ایالات متحده که واشنگتن ممکن است گسترش ونزوئلا-تحریم های هدفمند شامل شرکت های نفتی روسیه است که باید کمک بگیرند.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در کاراکاس پس از گفتگو با Maduro, لاوروف قول داد برای افزایش تجارت دو جانبه بین دو کشور و به منظور توسعه همکاری در بخش انرژی و معدن پزشکی و بخش کشاورزی است.

در اوایل تلویزیونی دیدار با ونزوئلا همتای Jorge Arreaza, لاوروف ناودان تحریم های ایالات متحده علیه ونزوئلا را “غیر قابل قبول”

قبلا در این هفته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبانی رهبر مخالفان ژوئن Guaido در کاخ سفید است. Guaido به رسمیت شناخته شده است نزدیک به پنج دوازده کشور به عنوان ونزوئلا حق رئیس جمهور است.

در طول Guaido دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد واشنگتن تعهد برای پایان دادن به آنچه که او به نام “فاسد و خشونت دیکتاتوری, نیکولا Maduro.”

“مادورو گرفتن در استبداد را شکست و شکسته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی.

لاوروف وارد کاراکاس در فوریه 6, همان روز که نماینده خاص به ونزوئلا هشدار داد که روسیه برای حمایت از مادورو دولت ممکن است “دیگر نمی تواند هزینه رایگان است.”

“قوانین در مورد تحریم همیشه می توانید تغییر” الیوت آبرامز به خبرنگاران در واشنگتن است. “مجوز که داده می شود می تواند نکردن; کسانی که نکردن داده می شود.”

موجود تحریم های ایالات متحده شامل استثنا است که اجازه می دهد شرکت های آمریکایی مانند شورون به ادامه خرید نفت ونزوئلا.

روس نفت روسیه در دولت غول نفتی, با این نسخهها کار از نزدیک با ونزوئلا همتای Petroleos de Venezuela, در آمریکای جنوبی است.

ونزوئلا یک بار شلوغ اقتصاد همه اما سقوط, سوخت رسانی تورم است که نزدیک 10,000 درصد است. با توجه به سازمان ملل متحد, میلیون ها نفر در کشور فرار کرده اند به دنبال غذا و اشتغال است.

بر اساس گزارش رویترز و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de