مبهم روسی قطعات هواپیما شرکت تحت پیگرد حزب سیاسی به رهبری, فرانسوی, راست, سیاستمدار, Marine Le Pen برای بازیابی $10.8 میلیون که وام بود در سال 2014 به کمک صندوق مبارزات انتخاباتی در فرانسه.

اولین جلسه در مورد برنامه ریزی شده است برای 2 ژوئن در شهر مسکو دادگاه داوری, روسی تحقیقی سایت باز رسانه ای گزارش شده در فوریه 3, با استناد به پرونده های دادگاه.

Le Pen ساخته شده است که هیچ راز او همدردی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و مسکو بازدید بالا-سطح مذاکرات چندین بار. او با انتقاد از تحریم های غرب علیه روسیه بر سر الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین و حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین است.

مسکو-بر اساس اولین چک بانک صادر وام در ماه سپتامبر 2014 به Le Pen, جبهه ملی حزب, که, تغییر یافته است, به ملی رالی.

پول بود که به دنبال از آنجا که فرانسه و دیگر بانک های اروپایی تا به حال حاضر به قرض دادن پول به حزب سیاسی پیش از سال 2017 ریاست جمهوری و انتخابات پارلمانی و سپس حزب خزانه دار Wallerand de Saint فقط گفت: RFE/RL.

در زمان وام داده شد منتقدان را متهم به ملی مقابل استفاده می شود به عنوان یک وسیله نقلیه توسط کرملین به لابی آن منافع سیاسی در فرانسه است.

سنت فقط اصرار داشت که مقابله با آن در حال حاضر از بین رفته بانک روسیه تا به حال “هیچ چیز را با آقای پوتین سیاست است.”

پس از بانک از دست داده و مجوز آن در سال 2016 حقوق برای وام تصویب به دلایل نامعلوم به Konti دیگر کمتر شناخته شده شرکت روسی.

با توجه به باز رسانه Konti ثبت شده است در حومه مسکو و صاحب یک آژانس کرایه اتومبیل.

پس از آن منتقل شده و مدعی حقوق برای وام به Aviazapchast “یک شرکت هواپیمایی درگیر در اولویت همکاری های استراتژیک برای دولت روسیه از جمله صادرات به سوریه وزارت دفاع” گزارش مستقر در ایالات متحده آلمانی مارشال صندوق گفت: در سال 2018 است.

به طور خاص, آن را تامین هواپیمای روسی جهت یابی تجهیزات و قطعات یدکی به آسیا و آفریقا و همچنین ویژه فلزات برای هند و سوریه هوافضا و هوانوردی صنایع با توجه به مسکو بار.

Aviazapchast ثبت آن ادعا می کنند وام در تاریخ 4 دسامبر.

روسیه قطعات هواپیما شرکت و سهامداران تنها والری Zakharenkov گفته لینک به سرویس های اطلاعاتی اتاق فکر در گزارش است.

آلمانی مارشال صندوق در آن زمان گفت: ارزش وام به حزب بود معادل Aviazapchast را سود قبل از مالیات در سال 2016.

روسیه وزارت دادگستری در لیست سیاه ایالات متحده فکر می کنم تانک در ماه مارس سال 2018 در میان دیگر خارجی و بین المللی سازمان های غیردولتی “که در عمل به رسمیت شناخته شده به عنوان نامطلوب در خاک روسیه است.”

با گزارش مسکو تایمز و رسانه های آزاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de