شرق دور روسیه تظاهرات همچنان به عنوان معترضان محکوم پوتین, فرماندار جدید

خاباروفسک روسیه — صدها نفر از هواداران بازداشت فرماندار سابق روسیه در شرق دور خاباروفسک منطقه سرگئی Furgal باید بسیج برای 14th, راست, روز, خواستار استعفای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و محکوم پوتین منصوب سرپرست ولایت های ناآرام منطقه است.

تظاهرکنندگان جمع شده در میدان مرکزی در منطقه ای سرمایه خاباروفسک در جولای 24, شعار, “پوتین باید استعفا دهد” و “را Furgal است.”

معترضان گفتند که طرح بسیار بزرگتر اعتراض در جولای 25.

پلیس حاضر در این تجمع اما دخالت نمی کنیم به عنوان معترضان ساخته شده راه خود را در سراسر شهر شعار افشاگری تازه منصوب سرپرست منطقه میخائیل Degtyaryov.

Degtyaryov که منصوب شد پوتین در 20 ژوئیه نوشت: در Instagram در تاریخ 24 ژوئیه بود که او پس از اعتراض از طریق دوربین های مدار بسته.

Degtyaryov در Instagram حساب خواسته خاباروفسک ساکنان برای حفظ اجتماعی فاصله در طول تظاهرات برای جلوگیری از گسترش coronavirus و هشدار داد که مقامات ممکن است سفت coronavirus محدودیت.

وی از مردم به تجمع در آخر هفته و به صرف زمان “به درستی” در تابستان خود را در خانه و با خانواده.

روز قبل از Degtyaryov گفت: در جریان تظاهرات سازماندهی شده توسط نامشخص “خارجی.”

او گفت که او نمی خواهد دیدار با معترضان.

پوتین اخراج Furgal در جولای 20 قبل از انتصاب Degtyaryov به پست. هر دو از اعضای ولادیمیر Zhirinovsky را ملی حزب لیبرال دموکرات روسیه (LDPR).

در جولای 21, دو قانونگذاران محلی پیوتر Yemelyanov و الکساندر کاین ترک LDPR در اعتراض به Furgal را اخراج.

Furgal دستگیر شد و در خاباروفسک در جولای 9 و انتقال به مسکو با اتهام اقدام به قتل و با سفارش دو قتل در 2004-05. او را انکار اتهامات.

Furgal انتخاب شد فرماندار خاباروفسک منطقه که هم مرز چین تقریبا دو سال پیش در ناراحتی بیش از دیرین وقت که به نمایندگی از حاکم روسیه متحد ،

این خاباروفسک تظاهرات را به خود جذب هزاران نفر از مردم در آخر هفته ها و بزرگترین تظاهرات در این شهر پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت