روسیه دوما دریافت لایحه منع نما ازدواج

پس اخیر تصویب متمم قانون اساسی که به ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در روسیه, گروهی از نمایندگان مجلس پیشنهاد کرده است قانونی که جلوگیری از افرادی که تغییر جنسیت خود را از ازدواج و یا اتخاذ کودکان است.

“این لایحه به پایان می رسد عمل ثبت نام ازدواج بین افراد از جنس همان از جمله تغییر جنسیت افراد, و, پذیرش کودکان توسط این زوج گفت:” توجه داشته باشید توضیحی متصل به بسته تغییرات در قانون خانواده ارائه شده به دومای دولتی در جولای 14.

متن پیش نویس این لایحه هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در مجلس ،

این پیشنهاد در نظر گرفته شده “تقویت نهاد خانواده” می آید پس از یک بحث بسته اصلاحات قانون اساسی به قانون امضا شده در اوایل این ماه هموار راه را برای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین برای تمدید ریاست جمهوری او و در میان چیزهای دیگر, مدون ازدواج به عنوان “اتحادیه از یک مرد و زن است.”

پیشنهاد جدید به شرح زیر در این قانون و آغاز شد, Yelena Mizulina که در خدمت به عنوان رئیس یک کمیسیون موقت در بالای مجلس وظیفه آماده سازی پیشنهاد تغییرات به قانون خانواده.

مدت کوتاهی پس از پایان رای گیری در سراسر کشور در اصلاحات قانون اساسی در جولای 1, پوتین گفت: قانون اساسی گروه کاری که جنسیتی تبعیض و دیگر اشکال تبعیض — که ممنوع بدون تغییر اصول قانون اساسی — نمی تواند وجود داشته باشد در روسیه است.

“من می خواهم به تاکید دوباره — وجود ندارد و نمی خواهد هر چیزی را در روسیه مربوط به محدودیت در حقوق بر اساس نژاد و گرایش جنسی ملیت یا دین” پوتین گفت: در جولای 3 در میان انتقادات بین المللی از اصلاحات و جنجال در روسیه بیش از برخی از سفارتخانه های غربی تصمیم به پرواز, گی, دوجنسی, زن و فراجنسیتی (LGBT) پرچم.

اما منتقدان از اصلاحات قانون اساسی که به تصویب رسید کمتر از شش ماه پس از پوتین خواستار تغییرات قابل توجهی در سال 1993 سند می گویند که آنها در را باز کرد و به دولت نسبت به تبعیض علیه گروه های اقلیت از انواع بسیاری از جمله اعضای جامعه همجنسگرایان.

متعدد مجادلات

65 سال Mizulina که نشان دهنده امسک منطقه در شورای فدراسیون و به عنوان معاون بدن کمیته زنان و کودکان و خانواده امور بوده است متعدد مجادلات.

در سال 2013 Mizulina نوشته است که یک لایحه تحمیل محدودیت های شدیدی در برابر مثبت توصیف و یا بالا بردن سطح آگاهی از همجنسگرایی است که از لحاظ فنی قانونی در روسیه است. شناخته شده رسمی به عنوان “gay propaganda قانون” قانون گذشت باعث انتقادهای تند از حقوق بشر و دولتهای غربی.

در سال 2014 او در میان بود از اولین چهره های سیاسی قرار می گیرد تحت تحریم های ایالات متحده پس از کرملین تصرف شبه جزیره کریمه اوکراین. پس از اقدام تنبیهی هر گونه دارایی های Mizulina تا به حال در ایالات متحده یخ زده بود و او را منع از ورود به کشور.

در سال 2017 Mizulina پیشنهاد قانونی که جرم زدایی از برخی از انواع خشونت خانگی و گفت: این مسخره بود که یکی از اعضای خانواده زندانی می شود برای یک “سیلی.” تحت قانون برای اولین بار مجرمین دیگر صورت پیگرد قانونی برای خشونت خانگی.

در سال 2019 او پشت تعلیق موقت از کلاس های یوگا در زندان پس از او با ارسال شکایت به دادستان کل دفتر وی از سوی مامورین که تمرین معنوی “باعث غیرقابل کنترل انگیختگی جنسی که می تواند منجر به همجنس گرایی” و سوال قانونی بودن آن در روسیه است. یوگا ابقاء شد بعد از زندان مقامات مصمم است که آن را در برخواهد داشت خطر استخدام همجنسگرایان.

Mizulina که همچنین فعال در روسیه تلاش های دولت برای پلیس اینترنت اخیرا جلب توجه به صورت ظاهر به حمایت از ممنوعیت به عنوان نشانه ای از آزادی است.

“آیا حقوق ؟ آنها بزرگترین فقدان آزادی است. من می توانم به شما بگویم که بیشتر از حقوق شما کمتر رایگان ما” Mizulina بود نقل قول شده توسط Moskva, اخبار سازمان عنوان کرد و گفت در ماه آوریل طی اینترنتی ایمنی فروم.

با گزارش توسط Moskva آژانس خبری TASS, DW و ریا-نووستی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de