مسکو — سر از پزشکان اتحادیه است که با انتقاد دولت روسیه در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس بازداشت شده است در طول سفر او ساخته شده به ارزیابی آمادگی استانی بیمارستان ها و عرضه های پزشکی کارگران با ماسک و تجهیزات ایمنی.

آناستازیا Vasilyeva از پزشکان داد, یک گروه حمایت مخالفان دولت روسیه رهبر آلکسی Navalny بود توسط پلیس متوقف شد در شهر اوکولوفکا برخی از 400 کیلومتری شمال مسکو برگزار شد و یک شبه برای سوال یک نماینده از اتحادیه کارگری گفت: RFE/RL.

یک ویدیو ارسال شده در حساب توییتر از پزشکان داد در اواخر آوریل 2 به نظر می رسد برای نشان دادن Vasilyeva بازداشت توسط پلیس در یک شیوه ای.

“پلیس کمین آناستازیا Vasilyeva و سعی کردم به کشیدن او را با زور به ایستگاه پلیس” می خواند نوشتار افزوده شده به وی از سوی مامورین که Vasilyeva از دست داده بود پس از آگاهی یکی از افسران تلاش برای خفه کردن او را. “این واقعی است فاشیسم است.”

ایوان Konovalov از پزشکان داد گفت: RFE/RL روی گوشی که Vasilyeva رانده شد به یک ایستگاه پلیس محلی در بینام و خودرو.

خلاصه بعد از یک جلسه دادگاه در مارس 3, او جریمه شد 1,600 روبل ($21) برای نقض قوانین از یک مستند های اعمال شده توسط مقامات روسی در مارس 30 و سرپیچی از پلیس سفارشات.

سازمان عفو بین الملل محکوم کرد Vasilyeva بازداشت در یک بیانیه در مارس 3 گفت: آن را “حیرت آور است که مقامات روسی به نظر می رسد به ترس از انتقاد بیش از کشنده COVID-19 بیماری همه گیر.”

پس از روسیه آغاز شد گزارش سنبله در coronavirus موارد در اوایل ماه مارس Vasilyeva انتقاد از دولت در پاسخ به اپیدمی و متهم آن را کم اهمیت جلوه دادن تعدادی از عفونت ها در روسیه است.

“دولت است که آشکارا دروغ می گوید,” او گفت: RFE/RL در 20 مارس ادعا که مقامات “نمی خواهید مردم را به درک مبرم دولت است که ما مراقبت های بهداشتی است.”

پزشکان داد سفر به نووگورود منطقه بخشی از یک کمپین آن لقب همه علوم پزشکی روسیه و بازرسی یک تور از کشور بیمارستان برای ارزیابی آمادگی خود را برای coronavirus بیماری و ارائه پزشکی کارگران با تجهیزات به آب و آمدن طوفان و اطمینان مردم محلی به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی.

“ما سفر طول روسیه به بازرسی تجهیزات پزشکی و آوردن تجهیزات حفاظتی به پزشکان در آن مکان که در آن دولت نمی تواند با ارائه آن” Vasilyeva گفت: در یک فیلم تبلیغاتی برای کمپین.

Konovalov سخنگوی بود که با Vasilyeva در اوکولوفکا و صحبت به RFE/RL از خارج از ایستگاه پلیس که در آن او بود که مورد سوال گفت: این اتحادیه در حال سفر به منطقه نووگورود در یک گروه 12 نفر از جمله یک وکیل و سه دوربین اپراتورهای وظیفه مستند سفر.

تجهیزات پزشکی آنها حمل و نقل شده بود تا حدودی خریداری شده از طریق کمک های مالی. Konovalov گفت: پزشکان داد جمع شده بودند 3 میلیون روبل ($40,000) پس از اعلام بودجه آن درایو در روز دوشنبه بعد از ظهر.

“این است که بسیار بزرگ مجموع ما با توجه به كارگري کوچک است و این کشور در حال رفتن را از طریق یک بحران اقتصادی است. ارزش روبل است و قیمت نفت یک روز” او گفت:.

Konovalov اصرار این گروه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی پوشیدن ماسک و سفر سه نفر به یک ماشین. او گفت: آنها مطمئن بودند اگر آنها را در ادامه بازدید از بیمارستان در روسیه و مناطق پس از Vasilyeva را بازداشت و خوب است.

“ما باید به بحث در مورد که” او گفت:. “ما نمی خواهید به رها کردن این ماموریت است.”

ایگور Trunov سر از مسکو شعبه صلیب سرخ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 26 که حداقل 17 مناطق روسیه بودند از هواکش و حیاتی دیگر تجهیزات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de