روسی بازداشت شده در حالی که راه رفتن سگ در پارک در نقض مسکو قرنطینه

یک مرد روسی گفت که او بازداشت شد در حالی که راه رفتن سگ خود را در پارکی در مسکو برای نقض این شهر coronavirus ناشی از قرنطینه.

Iisus Vorobyov گفت که او توسط پلیس متوقف آوریل 4 ایلخانی در حوض یک پارک کوچک در یک محله ثروتمند در نزدیکی مرکز مسکو و چهره دستگیری TASS گزارش شده است.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین در مارس 29 قرار دادن این شهر در نزدیکی مستند از طریق آوریل برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus که آلوده کرده است.

ساکنان تنها مجاز به ترک آپارتمان خود را برای نیازهای خاص از جمله رفتن به محل کار به دنبال کمک های پزشکی بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و پیاده روی سگ خود را.

بازدید از پارک ها و مناطق تفریحی ممنوع است. در مارس 2, سوبیانین امضا قانون اعمال جریمه متخلفان در.

Vorobyov گفت: او نه تنها یکی در پارک. کارگران در حال حاضر در حال بازسازی یک رستوران وجود دارد و در عین حال پلیس نیست از آنها سوال او ادعا کرد

پلیس در بیانیه ای گفت: افسران خود را هشدار داده Vorobyov چندین بار است که او در نقض قرنطینه رژیم است.

پلیس ادعا Vorobyov در ابتدا نادیده گرفته افسران و سپس استدلال با آنها. آنها او را به ایستگاه از آنجا که او حاضر به شناسایی آنها وکیل او گفت:.

ولادیمیر Burmatov عضو مجلس نمایندگی طرفدار کرملین حزب روسیه متحد خواست دادستان به نگاه به اینکه ماموران تجاوز قدرت خود را در بازداشت Vorobyov.

گزارش TASS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت