وزیر دفاع روسیه Shoigu بازديد صربستان در میان افزایش تنش ها در بالکان

صربستان و روسیه همکاری های نظامی است که در یک “روند صعودی” و هر دو کشور متعهد به “گسترش” آن صربستان وزارت دفاع گفت: بر روی وب سایت خود را پس از میزبانی یک هیئت به رهبری وزیر دفاع روسیه سرگئی Shoigu در فوریه 17.

صربستان می خواهد یک ارتش قوی صربستان وزیر دفاع Aleksandar Vulin گفت: “به دلیل آن است که یک تضمین ثبات و بی طرفی است.”

صحبت کردن در بلگراد Shoigu گفت که “ما را هر تلاش برای حفظ سرعت از روابط ما در حوزه نظامی است.”

صربستان حفظ قوی روابط سیاسی و اقتصادی با روسیه علیرغم اعلام کرد هدف از پیوستن به اتحادیه اروپا است. بلگراد متعهد به ماندن در خارج از ناتو و حاضر به اعمال تحریم علیه روسیه بر سر اوکراین است.

روسیه نمی رسمیت شناختن استقلال کوزوو سابق صرب استان که اعلام استقلال در سال 2008.

مسکو فروخته است بلگراد جت های جنگنده, حمله هلیکوپتر و تانک های جنگی در طول سال افزایش نگرانی ها در منطقه بالکان است که تجربه جنگ های خونین بیش از سه دهه گذشته.

در ماه اکتبر صربستان برگزار هوایی مشترک تمرینات نظامی با روسیه است که در آن روسیه ساخته شده دوربرد S-400 و Pantsir-S سیستم های مستقر شدند.

این اولین بار بود که یک S-400 گردان و یک Pantsir-S باتری ظاهر شده بود در نظامیان در خارج از روسیه وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در زمان.

در میان خونین فروپاشی یوگسلاوی در دهه 1990 صربستان مبارزه در جنگ علیه همسایگان کرواسی, بوسنی و هرزگوین و کوزوو است.

صربستان فعلی ملی رهبری است اعتقاد به پشت تنش که به تازگی هایش در همسایه مونته نگرو و بوسنی.

یک صرب رهبر طرفدار روسیه در بوسنی در فوریه 17 تصریح کرد تماس خود را برای جدایی.

در مونته نگرو در ناتو را 29th و جدیدترین عضو اقلیت صرب را برای ماه است که در اعتراض به یک قانون آنها می گویند می خواهند به زور صربی کلیسای ارتدوکس به واگذاری اموال به دولت است.

Shoigu نیز دعوت Vulin برای حضور در روز جشن پیروزی در مسکو در مارس 20, روز هنگامی که روسیه مشاهده سالگرد نازی شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است.

آن Vulin نهم جلسه بین Shoigu پس از صربی رسمی منصوب شد به عنوان وزیر دفاع.

با گزارش AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>