روسیه و ترکیه به کریمه وبلاگ نویس درخواست تجدید نظر

یک دادگاه نظامی را رد کرده است و درخواست تجدید نظر توسط تاتار کریمه, وبلاگ نویس, نریمان Memedeminov برای سرنگونی محکومیت خود را به اتهام تحریک افراط گرایی ترک او را به خدمت بقیه محکومیت خود در زندان است.

مه 14 تصمیم می آید را به روسیه متهم است که افزایش فشار بر وبلاگ نویسان و رسانه های مستقل منتقد کرملین سیاست.

گروه های مدافع حقوق بشر و دولت های غربی را نیز محکوم آنچه به آنها تماس بگیرید یک کمپین ظلم و هدف قرار دادن اعضای تورک زبان اقلیت تاتار کریمه و دیگران که مخالف مسکو را تصرف اوکراین و شبه جزیره در ماه مارس 2014.

اکثر تاتارها کریمه علیه روسیه تصاحب خود تاریخی میهن.

Memedeminov دستگیر شد در کریمه در اواخر ماه مارس سال 2018 به اتهام خود یوتیوب آشنایی از 2013 تا 2015 تحریک پیروان به ارتکاب اعمال تروریستی.

در تصویری وبلاگ Memedeminov بحث سیاسی تحولات ابراز نظرات در تعطیلات و به نام مسلمانان را به رعایت هنجارهای دینی خود. اکثر تاتارها کریمه مسلمان هستند.

در حکم محکوم حقوق بشر و رسانه-آزادی ناظران یک دادگاه نظامی در جنوب روسیه در شهر روستوف بر روی دان در اکتبر 2019 او را محکوم به 2 1/2 سال در زندان است.

در طول May 14 جلسه در مسکو در منطقه نظامی در دادگاه تجدید نظر Memedeminov نام وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران به ادامه گزارش نقض حقوق بشر در کریمه.

“من می پرسند که شما همچنان به پرداخت توجه به آزار و اذیت مذهبی و ملی و حرفه ای زمینه در قلمرو کریمه. من امیدوارم که به زودی برای دیدار با شما به طور مستقیم و نه از طریق میله های زندان,” او گفت:.

پیش از حکم دادگاه نیویورک-بر اساس گزارش کمیته حفاظت از روزنامه نگاران به نام در دادگاه برای سرنگونی Memedeminov اعتقاد و گفت: “با زور و اجبار حمل و نقل از یک شهروند اوکراین مستقل و روزنامه نگار از کریمه به روسیه و تلاش او در یک دادگاه نظامی در پوچ اتهام تخطی از هنجارهای حقوقی بین المللی و مقامات روسیه آن را می دانم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de