پسکوف روسیه – دادگاه روسیه دستور داده است تا تاخیر در محاکمه روزنامه نگار سوتلانا Prokopyeva که چهره تروریسم اتهامات مرتبط با برای انتشار آنلاین تفسیر است که مرتبط با یک بمب گذاری انتحاری در این کشور سیاسی.

این پسکوف دادگاه در آوریل 20 دستور دادگاه به تعویق افتاد و با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر فراگیر از طریق روسیه “تا عادی سازی بهداشتی و اپيدميولوژيک وضعیت در کشور است.”

Prokopyeva یک مستقل از عوامل به RFE/RL را سرویس به نام تصمیم “درست به دلیل آنچه که ما نیاز به یک باز آزمایشی در دسترس همه است.”

وکیل او ویتالی Cherkasov گفت: آن را غیر ممکن است برای گفتن که دقیقا زمانی که دادگاه ممکن است شروع به توجه به coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط دولت است.

با اتهام “توجیه تروریسم” بنیادی از یک ماه نوامبر 2018 تفسیر منتشر شده توسط پسکوف وابسته Ekho Moskvy رادیویی که در آن او مورد بحث بمب گذاری در خارج از فدرال امنیت خدمات دفاتر در شمال شهر آرخانگلسک.

رسانه های روسی گزارش داد که مظنون به بمب افکن که در این انفجار به حال نوشته شده اظهارات در رسانه های اجتماعی را متهم به سرویس امنیتی جعل پرونده های جنایی.

در تفسیر Prokopyeva مرتبط نوجوان اظهارات به فضای سیاسی تحت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور. او پیشنهاد کرد که فعالیت سیاسی در این کشور به شدت محدود منجر مردم را به ناامیدی.

Prokopyeva توصیف کرده است پرونده او به عنوان تلاش برای “قتل” آزادی بیان” در روسیه است.

اگر گناهکار او چهره تا هفت سال در زندان است.

مورد کشیده شده انتقاد از سازمان امنیت و همکاری در اروپا و رسانه های گروه های مدافع حقوق بشر مانند سازمان گزارشگران بدون مرز به روزنامه نگاران و فدراسیون اروپایی از روزنامه نگاران.

RFE/RL رئیس جمهور جیمی پرواز به نام این اتهامات را “بدبینانه تلاش برای به سکوت روزنامه نگار مستقل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im