پنزا روسیه — یک دادگاه در شهر پنزا محکوم کرد هفت تن از فعالان یک گروه شناخته شده به عنوان “مجموعه'” (شبکه) به زندان بین شش سال و 18 سال در تهران است که اپوزیسیون را محکوم کرد.

در فوریه 10, Privolzhsky دادگاه منطقه یافت می شود که مردان در سن بین 23 و 30 سال گناهکار بودن اعضای یک گروه تروریستی است.

برخی از متهمان نیز به اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی سلاح و مواد منفجره و مواد مخدر غیر قانونی اقدام به فروش.

اعضای گروه دستگیر شدند و در اکتبر سال 2017 با سرویس امنیتی فدرال (FSB) را متهم و آنها را از ایجاد یک گروه تروریستی با سلول های در مسکو, سنت پترزبورگ, پنزا و امسک و همچنین در کشور همسایه بلاروس.

محققان گفت: گروه برنامه ریزی برای سازماندهی یک سری از انفجارها در روسیه در انتخابات ریاست جمهوری و مسابقات فوتبال جام جهانی در سال 2018 “برای بی ثبات کردن اوضاع” در این کشور و به سازماندهی یک شورش مسلح.

فعالان حقوق باید گفت که این مورد ساخته شد. برخی از فعالان ادعا کرد که آنها شکنجه در حالی که در بازداشت اما کمیته تحقیقاتی را رد کرده و ادعا می کند.

رهبر مخالفان آلکسی Navalny توصیف حکم به عنوان “وحشتناک” در یک پست در توییترگفت: شهادت در مورد یک “خیالی سازمان تروریستی” شد “مورد ضرب و شتم با استفاده از شکنجه است.”

“هر وزیر در دولت روسیه 10 برابر بیشتر از یک جنایتکار و یک تهدید برای جامعه نسبت به این بچه ها,” او اضافه شده است.

دادگاه به نام دیمیتری Pchelintsev و ایلیا Shaursky رهبران گروه و آنها را محکوم به مجازات 18 سال و 16 سال در زندان بود.

آندره چرنف محکوم به 14 سال Maksim Ivankin به 13 سال میخائیل Kulov به 10 سال و واسیلی Kuksov به 9 سال در زندان است.

آرمان Sagynbaev دریافت شش سال در زندان است.

قبل از جمله سازمان عفو بین المللی به نام اتهامات تروریستی “ساخته و پرداخته از خدمات امنیتی روسیه’ تخیل که ساخته شد در تلاش برای خاموش کردن این فعالان است.”

لندن-بر اساس حقوق بشر دیده بان به نام مورد “جدیدترین سیاسی-انگیزه سوء استفاده از سیستم قضایی برای هدف قرار دادن افراد جوان است.”

دو تن دیگر از فعالان در ابتدا دستگیر و در مورد ایگور Shishkin و Yegor Zorin ساخته شده معاملات با محققان و شهادت در برابر دیگران است.

Shishkin دریافت 3 1/2 سال زندان در ژانویه 2019 در حالی که این مورد در برابر Zorin بسته شد در ماه سپتامبر سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im