روسی, اصلاحات قانون اساسی جرقه تظاهرات پلیس بازداشت

ST. پترزبورگ روسیه — پلیس در سنت پترزبورگ و چند تن دیگر شهرهای روسیه را بازداشت فعالان طول و پیش از اعتراضات گسترده اصلاحات قانون اساسی است که باز این امکان را برای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در قدرت باقی می ماند برای یکی دیگر از 16 سال است.

مارس 12, تظاهرات برگزار شد در حالی که قانونگذاران محلی در مورد اصلاحات یک روز پس از مجلس دو اتاق هر دو به شدت تایید تغییرات.

در سنت پترزبورگ دومین شهر RFE/RL خبرنگار گزارش داد که پلیس در حال بازداشت دو تن از فعالان صلح آمیز گروه مقاومت.

دیمیتری Negodin و یوگنی منگنز musin برکنار شد بسیج در مقابل مجلس قانونگذاری با پوستر اصرار قانونگذاران محلی برای رد اصلاحات.

دو زن معترضان اولگا Smirnova و مارینا کن بودند نیز بازداشت شده اند.

زودتر هماهنگ با مخالفت سازمان باز, روسیه, سرگئی Kuzin یکی دیگر از اعضای این گروه Larisa Kucherova و شهرداری نماینده مجلس واسیلی Kunin برگزار شد توسط پلیس به عنوان آنها سعی به ترک آپارتمان خود را.

در اورال شهر یکاترینبورگ پلیس بازداشت محلی رهبر مخالفان Yabloko حزب سرگئی Khorenzhenko و همچنین فعالان سرگئی Tiunov و یلنا Pary در حالی که آنها معترض بودند در مرکز شهرستان.

OVD-اطلاعات یک گروه است که نظارت بر تظاهرات و بازداشت در روسیه گفت: یکی از فعالان سرگئی Ryabov بازداشت شده بود در مقابل این شهرستان تولا مجلس.

دو نفر دیگر از معترضان علیک Shashayev و Azamat Shormanov بازداشت شدند در نعلچیک پایتخت شمال قفقاز منطقه کاباردینو-Balkaria آن گفت.

این تظاهرات به موجب یک قانون تنظیم پوتین قبلی ریاست جمهوری تعداد را به صفر به دلیل دیگر تغییرات گسترده در قانون اساسی است.

پوتین در حال حاضر ترم دوم متوالی شش سال مدت بود که میله میله به پایان 2024. قبلی قوانین منع او را از در حال اجرا برای سومین بار متوالی دستور اما این تغییرات با مفاد اصلاحات به معنی او می تواند به دنبال یک پنجم کلی دوره ریاست جمهوری در سال 2024 و امکان پذیر ششم در سال 2030.

تغییر قانون اساسی در حال حاضر باید به تصویب حداقل دو سوم از پارلمان منطقه ای و تایید شده توسط دادگاه قانون اساسی.

تصویب نهایی خواهد آمد اگر بیش از نیمی از این کشور رای دهندگان حمایت از آن در مارس 22 رفراندوم.

پوتین 67 سال, سابق KGB افسر حکومت روسیه به عنوان یک رئیس جمهور یا نخست وزیر برای بیش از 20 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>