المپیک شکل اسکیت باز Yekaterina Alexandrovskaya a 20-year-old ملی استرالیا که در روسیه متولد شده است و پس از سقوط از پنجره ای در مسکو, مربی او گفت:.

مقامات روسیه را بلافاصله اظهار نظر در مورد علت مرگ اما مربی آندره Khekalo گفت: AFP news agency که او افتاده بود از یک ششم-پنجره طبقه در مرکز مسکو.

رسانه های روسی گفت که او تا به حال سمت چپ توجه داشته باشید خواندن “من دوست دارم” در روسی پیشنهاد شده اند می تواند یک خودکشی است.

این مربی گفت: Aexandrovskaya از دست رفته یک جلسه آموزشی در ماه ژانویه و بعد از آن مبتلا به صرع تشخیص داده و منجر به ترک ورزش است.

او گفت که او تا به حال قبل از افسردگی رنج می برد.

استرالیا کمیته ملی المپیک تایید مرگ او.

“این بسیار غم انگیز برای از دست دادن کاتیا که پر جنب و جوش و با استعداد فرد و باور نکردنی ورزشکار” AOC معاون رئیس جمهور ایان Chesterman بود که این تیم chef de ماموریت در PyeongChang گفت: در یک بیانیه.

Alexandrovskaya که به دست آمده او شهروندی استرالیا در سال 2016 به رقابت پرداختند در جفت با هارلی ویندزور در سال 2018 PyeongChang بازی در کره جنوبی. این جفت ارز برنده در سال 2017 جهانی تاریخ و عنوان.

Windsor, استرالیا اولین بومی ورزشکار به رقابت در بازی های المپیک زمستانی, گفت که او “ویران” توسط اخبار Alexandrovskaya مرگ است.

بر اساس گزارش رویترز AP و AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de