روسیه قطب شمال شهردار به اتهام سهل انگاری بیش از نشت سوخت استعفا داد

کراسنویارسک روسیه — شهردار روسیه در قطب شمال شهر نوریلسک بود که متهم به سهل انگاری خود در پاسخ به نشت که ریخته هزاران تن سوخت دیزل به محلی آبراه در اواخر ماه مه استعفا داد.

Rinat Akhmetchin که نوریلسک شهردار از سپتامبر سال 2017 اعلام کرد استعفای خود را در تاریخ 20 ژوئیه پس از فرماندار کراسنویارسک در منطقه الکساندر Uss انتقاد خود را از دست زدن به مسائلی مانند نشت و شیوع کروناویروس.

کمیته تحقیق روسیه افتتاح یک پروب در برابر Akhmetchin, 55, در ماه ژوئن پس از 21,000 تن سوخت دیزل به بیرون درز از یک مخزن در یک نیروگاه برق در نزدیکی نوریلسک در مارس 29.

Akhmetchin شد متهم از عدم هماهنگی و سازماندهی اقدامات اضطراری برای مهار و کنترل خرید اینترنتی از نشت.

نیروگاه متعلق به یک شرکت تابعه از نوریلسک نیکل جهان پیشرو نیکل و پالادیوم تولید کننده که گفت: نشت باعث شد که ستون حمایت از یک مخزن ذخیره سازی غرق به علت ذوب پرمافراست خاک.

دادستان کل را نیز صادر یافته های اولیه آشکار است که تضعیف زمین کمک کرده و باعث فاجعه است.

Akhmetchin چهره به شش ماه حبس و در صورتی محکوم کرد.

چهار مديران در ایستگاه برق دستگیر شدند به ظن نقض محیط زیست-حفاظت قوانین.

آنها مظنون به داشتن ادامه داد: به استفاده از یک ناامن سوخت-مخزن ذخیره سازی که تا به حال تعمیرات مورد نیاز پس از سال 2018 است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور داد یک وضعیت اضطراری پس از میزان نشت شناخته شد و نوریلسک نیکل است از زمان وعده داده شده به پرداخت برای هزینه های پاکسازی در برآورد 10 میلیارد روبل ($145 میلیون).

نوریلسک نیکل متعلق به ثروتمندترین مرد روسیه که ولادیمیر Potanin. شرکت اتهامات را رد میکند که مدیریت سکوت و عنوان مقیاس فاجعه برای حداقل دو روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت