روسیه قطب شمال شهر شهردار به اتهام سهل انگاری بیش از نشت سوخت

شهردار قطب شمال شهر نوریلسک متهم شده است با سهل انگاری خود در پاسخ به نشت که ریخته هزاران تن سوخت دیزل به محلی آبراه در اواخر ماه مه, روسی, محققان می گویند.

در یک بیانیه در ژوئن 11, کمیته تحقیق روسیه متهم Rinat Akhmetchin از عدم هماهنگی و سازماندهی اقدامات اضطراری برای مهار و کنترل خرید اینترنتی از نشت.

فاجعه رخ داده در مه 29, هنگامی که یک مخزن نگه داشتن در یک نیروگاه حرارتی در نزدیکی شهر صنعتی نوریلسک ریخته حداقل 20000 تن سوخت دیزل به خاک دو رودخانه و پایین دست دریاچه.

نیروگاه متعلق به یک شرکت تابعه از نوریلسک نیکل جهان پیشرو نیکل و پالادیوم تولید کننده که گفت: نشت باعث شد که ستون حمایت از یک مخزن ذخیره سازی غرق به علت ذوب پرمافراست خاک.

دادستان کل را نیز صادر یافته های اولیه آشکار است که تضعیف زمین کمک کرده و باعث فاجعه است.

کمیته تحقیقاتی نگفت که آیا Akhmetchin دستگیر شده بود.

شهردار که به رهبری نوریلسک پس از سال 2017, چهره تا شش ماه حبس و در صورتی محکوم کرد.

اتهامات آمده یک روز بعد از محققان بازداشت سه مدیران در این نیروگاه به ظن نقض محیط زیست-حفاظت قوانین.

سه مظنون هستند از داشتن ادامه داد: به استفاده از یک ناامن سوخت-مخزن ذخیره سازی که تا به حال تعمیرات مورد نیاز پس از سال 2018 است.

یکی دیگر از مدیر در تاسیسات دستگیر شد و متهم در اوایل این ماه.

وضعیت اضطراری

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور داد یک وضعیت اضطراری پس از میزان نشت شناخته شد و نوریلسک نیکل است از زمان وعده داده شده به پرداخت برای هزینه های پاکسازی در برآورد 10 میلیارد روبل ($145 میلیون).

نوریلسک نیکل متعلق به ثروتمندترین مرد روسیه کهولادیمیر Potanin. شرکت اتهامات را رد میکند که مدیریت سکوت و عنوان مقیاس فاجعه برای حداقل دو روز پس از حادثه.

این شرکت گفته است که سوخت مخزن ذخیره سازی تعمیر شد در سال 2017 و 2018 و پس از آن رفت و از طریق یک ممیزی ایمنی.

منطقه ای مقامات می گویند نفت رونق و دیگر پاکسازی عملیات شکست خورده اند برای جلوگیری از همه ریخته سوخت و مواد شیمیایی از جریان از Daldykan و Ambarnaya رودخانه ها به دریاچه Pyasino.

به طور جداگانه به وزارت موقعیت های اضطراری گفت: در 10 ژوئن که 14 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا ارائه شده داده های ماهواره ای در نشت برای کمک به پاسخ.

این فاجعه زیست محیطی به عنوان درجه حرارت در سیبری بودند تا 10 درجه سانتیگراد بالاتر از حد متوسط در ماه مه و نیز بالاتر از نرمال در سال گذشته منجر به ذوب پرمافراست.

شصت و پنج درصد از روسیه است که تحت پوشش پرمافراست. نوریلسک یک جدا قطب شمال شهر ساخته شده است در پرمافراست و زیرساخت های آن است در معرض خطر تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de