روسی Anti-نظارت فعالان بازداشت شده در مسکو در اعتراض

مسکو — پلیس در پایتخت روسیه را بازداشت یک گروه از فعالان معترض در برابر گسترش نظارت دولت بر فوریه 9 پس از تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان ریاست جمهوری با چهره خود را demonstratively نقاشی برای فرار از صورت-شناخت ابزار.

این گروه که اشاره به خود را با زبان روسی اجتماعی-رسانه هشتگ که تقریبا ترجمه به عنوان “Follow” (#следуй) راه اندازی یک کمپین در هفته گذشته در برابر دولت رشد استفاده از خیابان نصب شده تکنولوژی برای نظارت شهروندان است.

با الهام از یک پروژه مشابه در لندن, روسیه به معترضان به دنبال آموزش شهروندان در مورد چگونه آنها می توانند مخالف این دوربین که در حال افزایش در سراسر پایتخت روسیه.

در کنار چین و چند کشور غربی است که روسیه به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین توسعه دهندگان از فن آوری نظارت.

چند تن از فعالان جنبش جمع آوری شده در ظهر در کنار ریاست جمهوری-ساختمان اداری به رنگ چهره خود را قبل از گام گذاشتن در ماه مارس از طریق مرکز مسکو به افزایش توجه عمومی است.

آن را در زمان کمتر از 20 دقیقه برای پلیس برای دستگیری آنها.

“ما اعمال شد رنگ چهره در برابر تشخیص چهره در خارج از دولت ریاست جمهوری. همه بازداشت شد,” اعتراض سازمان Yekaterina Nenasheva نوشت: در Facebook از داخل یک ماشین پلیس.

چندی پس از آن او به اطلاع مشترکین به این گروه تلگرام کانال که 2 بعدازظهر سخنرانی در مسکو محل برگزاری با هدف آموزش دیگران چگونه به درخواست گریزان چهره رنگ شده بود لغو شد “برای اطمینان از ایمنی از همه شرکت کنندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>