روسی حیوانات فعالان خشم کشتار بیش از 100 سگ و گربه در یاکوتسک

روسی داوطلبان و فعالان حقوق حیوانات بودند شوکه و عصبانی پس از پیدا کردن در مورد 100 گربه مرده و سگ آنها بوده است مراقبت از انباشت اشیاء بدست آمده در یک ظرف در یک پناهگاه حیوانات در کشور یوگسلاوی منطقه یاکوتسک.

“تعداد بسیار زیادی از بدن بسیار بزرگ” یک زن عضو Bely Bim می تواند شنیده شود گفت: در 9 مارس در یادآوری صدای او به عنوان ثبت یک ویدیو از کشف حیوانات مرده.

این ویدئو نوشته شده بود در Bely Bim را Instagram صفحه.

چند اعضای آمده بود برای بازدید از پناهگاه حیوانات پیش از آن در روز و شگفت زده شدند به کشف وجود دارد هیچ سگ یا گربه در یک بخش از پناهگاه.

“وجود دارد هیچ سگ. در [پناه] وجود دارد نه یک سگ است. نه حتی یک توله سگ است. دختران به دنبال بدن!” یکی از زنان گفت: او به عنوان ضبط خود را از طریق راه رفتن به پناهگاه است.

یکی از همکاران او می تواند شنیده شود در پس زمینه جیغ “حرامزاده” را به عنوان او گریه کرد.

زنان بعد به نام پلیس و همراه با حداقل یک افسر با نزدیک شدن به پناهگاه اداری. یک مدیر در داخل حاضر به باز کردن درب و سبب شد که زنان به زور سعی کنید به آن را باز کنید به عنوان آنها او را نفرین کرد.

یاکوتسک شهردار Sardana Avksentieva بعد گفت: در یک Instagram ارسال در 10 مارس که وجود دارد یک مورد از بیماری هاری در پناهگاه.

او گفت: تصمیم گیری در از بین بردن حیوانات ساخته شده توسط دولت دامپزشک خدمات نه دولت شهرستان و یا مدیریت پناهگاه حیوانات.

Avksentieva گفت که او خواسته است تا پلیس به “ارزیابی حقوقی” تصمیم به کشتن حیوانات و اطلاع رسانی شهرستان دادستانی.

یاکوتسک ساکنان گفت: این دومین حادثه بیرحمانه حیوانات در این شهر در ماه های اخیر. صدها سگ ها و گربه ها در اثر سرما و گرسنگی در یک پناهگاه حیوانات در ژانویه.

یاکوتسک روسیه است سردترین منطقه با درجه حرارت اغلب فرو بردن در زیر منهای 50 درجه سانتیگراد در طول زمستان است.

با گزارش اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>