میخائیل یفرموف شناخته شده روسی بازیگر که در سال های اخیر انتقاد کرملین سیاست خود ایستاده و اجرای برنامه قرار داده شده است تحت بازداشت خانگی و چهره به 12 سال زندان برای قتل یک فرد در یک تصادف در حالی که او رانندگی تحت تاثیر الکل.

یک سخنگوی در مسکو دادستانی لیودمیلا Nefyodova گفت: در 10 ژوئن که یفرموف محروم شد از ترک خانه خود را با استفاده از تلفن و اینترنت به طور منظم به ایمیل و برقراری ارتباط با رسانه ها و افراد غیر از بستگان نزدیک وکلا و محققان.

مسکو مقامات پلیس گفت: در 9 ژوئن که یفرموف مست بود وقتی که او سوار خود جیپ گرند چروکی در سرعت بالا به یک می دوزند در مرکز مسکو قبلی شب هدف قرار دادن یکی دیگر از ماشین.

یفرموف رنج می برند نیست هر گونه صدمات در تصادف, در حالی که راننده این خودرو به عنوان 57 ساله سرگئی Zakharov شد و با عجله به بیمارستان با آسیب های متعدد و ساعت بعد درگذشت.

پس از Zakharov تلفظ شد مرده یفرموف بود به اتهام “باعث مرگبار تصادف در هنگام رانندگی تحت تاثیر” و دستور داد نه ترک مسکو.

بعد از آن در ژوئن 9, مسکو دادگاه حکم داد که بازیگر باید برگزار شود تحت بازداشت خانگی تا اوت 9. اگر گناهکار یفرموف چهره تا 12 سال در زندان.

ایستاده-یو پی اس توسط 56 ساله یفرموف به چالش کشیدن رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و سیاست های او شده اند بسیار محبوب در سال های اخیر است.

ویاچسلاو Volodin رئیس پارلمان روسیه را کاهش مجلسی دومای دولتی در ژوئن 9 به نام برای یک کمیسیون پارلمانی در مبارزه با فساد تلاش برای تماشای این مورد به منظور جلوگیری از “ممکن است فشار بر بررسی است.”

“قانون برای همه یکسان است. رانندگی تحت تاثیر الکل غیر قابل قبول است. اگر آن علل مرگ مهم نیست که در حال رانندگی بود و مجازات باید همان — تا 12 سال را در زندان” Volodin گفت.

بیوه از سرگئی Zakharov گفت: در یک برنامه تلویزیونی در اواخر ژوئن 9 که او می خواهم برای دیدن یفرموف به زندان فرستاده شده برای تصادف.

با گزارش TASS و اینترفاکس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de