روسیه بازیگر شناخته شده برای انتقاد کرملین چهره زندان مرگبار رانندگی در حال مستی

میخائیل یفرموف شناخته شده روسی بازیگر که در سال های اخیر انتقاد کرملین سیاست در ایستاده اجرای چهره به 12 سال زندان برای قتل یک فرد در یک تصادف در حالی که او به اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل.

پلیس مسکو گفت: در 9 ژوئن که یفرموف مست بود وقتی که او سوار خود جیپ گرند چروکی در سرعت بالا به یک می دوزند در مرکز مسکو هدف قرار دادن یکی دیگر از ماشین.

یفرموف رنج می برند نیست هر گونه صدمات در تصادف, در حالی که راننده این خودرو به عنوان 57 ساله سرگئی Zakharov شد و با عجله به بیمارستان با آسیب های متعدد.

یک کلیپ ویدئویی از مسکو ترافیک قوانین و مقررات مرکز نشان داد یفرموف خودرو شکست به دنبال یک خم در جاده ها به جای عبور از چندین خطوط قبل از رفتن به طور مستقیم به ترافیک می دوزند و شخم به یکی دیگر از ماشین سر در.

یفرموف در ابتدا به اتهام باعث یک تصادف در حالی که رانندگی تحت تاثیر که حامل عذاب تا هفت سال در زندان است. او دستور داده شد به ترک مسکو در حالی که یک بررسی انجام شد.

اما Zakharov در بیمارستان درگذشت اوایل ژوئن 9 و پلیس گفت: یفرموف را شارژ تغییر کرد به “باعث مرگبار تصادف در هنگام رانندگی تحت تاثیر.”

یفرموف را ایستاده-یو پی اس به چالش کشیدن رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و سیاست های او شده اند بسیار محبوب در سال های اخیر است.

بر اساس گزارش ریا نووستی TASS و اینترفاکس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de