یک یکاترینبورگ دادگاه در فوریه 24 remanded یک فعال سابق در مخالفت با فساد بنیاد و امنیت سایبر شرکت مالک نزدیک به دو ماه در بازداشت پیش از محاکمه برای در اختیار داشتن مواد مخدر اکستازی.

اهل سن پترزبورگ اقامت در استونی الکساندر Litreyev بازداشت شده بود در تاریخ 22 فوریه در لابی هتل در روسیه چهارم پرجمعیت ترین شهر بعد از پلیس دو قرص روانگردان تفریحی مواد مخدر در طول یک جستجو.

ترکیب خود را وزن 97 گرم است.

Litreyev دفاع خواسته برای بازداشت اما دادستان استدلال مشکوک نیست در روسیه ثبت شده بود و پرواز خطر است.

بنیانگذار Vee امنیت روسیه اعتراف گناه خود توبه و وعده داده شده به همکاری با محققان و ارائه به تسلیم خود سفر گذرنامه.

او درخواست تجدید نظر این حکم رسانه های محلی گزارش با استناد به وکیل خود.

با توجه به دادستان Litreyev وارد با هواپیما به یکاترینبورگ در فوریه 22, ملاقات او 19 ساله و هر دو رفت و به خرید قرص که او دستور داده آنلاین.

Litreyev گفت: پلیس می دانستم که او بود و آنچه او می کند برای زندگی.

او یک شرکت توسعه دهنده دکمه قرمز برنامه ای که اجازه می دهد تا افراد بازداشت شده در تظاهرات به سرعت اطلاع نزدیکان خود از جمله گروه های حقوق از وضعیت خود. برنامه به طور خودکار به رسمیت می شناسد محل ایستگاه پلیس که در آن بازداشت شدگان گرفته شده است.

شرکت خود را نیز ارائه دسترسی به یک پروکسی سرور است که اجازه به کاربران برای دور زدن فایروال اعمال شده توسط مقامات روسی که مانع دسترسی به رمزگذاری برنامه پیام رسانی تلگرام.

پس از انتشار آن در روسیه ارتباطات از راه دور تنظیم هشدار به Litreyev گفت: پروکسی سرور می تواند مسدود شود برای “افراط گرایی است.”

او همچنین ایجاد روسی فیل پروژه یک پایگاه داده برای ذخیره سازی اطلاعات در مورد اتهام سوء استفاده از قدرت توسط مقامات دولتی مختلف از جمله استفاده از خشونت علیه مردم در تظاهرات و برای شناسایی کسانی که در انجام خشونت است.

او خواهد شد در یک مرکز بازداشت پیش از محاکمه تا مارس 22.

اگر مجرم “به طور غیرقانونی خرید داشتن و حمل و ساخت یا پردازش مواد مخدر بدون قصد فروش” Litreyev چهره حداکثر حبس از 3 سال یا 2 سال از کار تادیبی.

با گزارش e1.ru و ekburg.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im