روسیه وزیر ورزش اولگ Matytsin تا به خواست های بین المللی ورزش مقامات به نوبه خود یک “صفحه جدید” و سرنگونی روسیه دوپینگ ممنوعیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ محروم روسیه از المپیک و دیگر رویدادهای مهم بین المللی به مدت چهار سال پس از حکم سال گذشته که دوپینگ اطلاعات از مسکو آزمایشگاه شده بود دستکاری شده است. آن را نیز ممنوع روسیه از میزبانی و یا مناقصه به صورت عمده رویدادهای ورزشی.

روسیه درخواست کرد این ممنوعیت و دادگاه داوری ورزشی است که برای حکومت بر اینکه آیا توقف معتبر است اما جلسات به تعویق افتاده اند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“رهبران کمیته بین المللی المپیک جهانی مبارزه با دوپینگ آژانس و قضات که تصمیم خواهد گرفت که این حکم باید درک کنند که در حال حاضر ما در حال زندگی در شرایط کاملا متفاوت است و این بحران که ایجاد شده است از جمله بحران در روابط باید احتمالا به پایان رسیده است به نوبه خود یک صفحه جدید و درک کنند که اصلی ترین چیزی که در حال حاضر به هم” Matytsin یک کنفرانس خبری گفت جریان آنلاین در آوریل 10.

روسیه را رد کرده بود که نظام دولت-اجرای برنامه دوپینگ مربوط به ورزشکاران است اما کاستی در اجرای آن از ضد دوپینگ قوانین و مقررات.

بر اساس گزارش AP, Reuters

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im