روسیه تلاش می کند تا دوباره برای برنده شدن در سازمان ملل متحد تصویب ویروس قطعنامه

سازمان ملل متحد (AP) — روسیه در تلاش است تا دوباره به نفع خود U. N. مجمع عمومی برای تصویب یک قطعنامه در coronavirus همه گیر انداختن یک تماس را به پایان دادن به تحریم های یک جانبه و بدون شورای امنیت سازمان ملل تصویب اما هنوز هم خواستار پایان دادن به حمایت از شیوه های.

از 193 عضو جهان بدن تا ظهر به وقت شرق آمریکا در روز چهارشنبه به در نظر گرفتن تجدید نظر روسیه پیش نویس قطعنامه ای است که به نام “بیانیه همبستگی سازمان ملل متحد در مواجهه با چالش های ناشی از coronavirus بیماری است.”

مجمع عمومی برقرار جدید رای گیری قوانین به دلیل آن نیست برگزاری جلسات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. به طور معمول مونتاژ قطعنامه های تصویب شده توسط اکثریت آرا یا با اجماع اما در حال حاضر اگر یک کشور اشیاء وضوح شکست خورده است.

اصلی روسیه پیش نویس قطعنامه ای که co-اسپانسر شده از طرف جمهوری آفریقای مرکزی کوبا و نیکاراگوئه و ونزوئلا موفق به پیروزی apporoval در 2 آوریل. دیپلمات گفت: اتحادیه اروپا, انگلستان, ایالات متحده آمریکا و اوکراین در اعتراض به آن است.

تجدید نظر روسیه پیش نویس قطعنامه ای که فرستاده شد به عضو دوشنبه توسط مجمع عمومی رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande به طور قابل توجهی افزایش تعداد شرکت حامیان به حدود 30 قطره یک تماس برای پایان دادن به جنگ تجاری و می افزاید: تعدادی از مقررات جدید.

یکی علاوه بر ابراز نگرانی در “تاثیر منفی گسترش COVID-19 در بهداشت عمومی و اقتصاد جهانی” می کند و تعهد به دنبال “هماهنگ و قاطع اقدامات با هدف شکست دادن همه گیر هدایت روح همبستگی و همکاری بین المللی است.”

یکی دیگر از استقبال آوریل 3 بیانیه این گروه 77 و چین — اصلی گروه کشورهای در حال توسعه در سازمان ملل متحد که در حال حاضر 134 عضو در COVID-19 خواستار آن را “یک پیام قوی همبستگی در برابر این بیماری همه گیر از کشورهای در حال توسعه.”

G-77 بیانیه شامل یک تماس در جامعه بین المللی “را به اتخاذ اقدامات فوری و موثر برای از بین بردن استفاده از یک طرفه سرکوبگر اقتصادی اقدامات در برابر کشورهای در حال توسعه” گفت که در این مقطع آنها باید “تاثیر منفی” بر توانایی کشورها برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

مجمع عمومی قطعنامه ای در COVID-19 آوریل 2 اسپانسر شده از طرف غنا و اندونزی و لیختن اشتاین و نروژ و سنگاپور و سوئیس. آن را به رسمیت می شناسد “بی سابقه اثر” coronavirus همه گیر و خواستار “تشدید همکاری های بین المللی را شامل کاهش و شکست” این COVID-19 بیماری است.

محمد-Bande, مجلس رئیس جمهور با ارسال مکزیکی-پیش نویس قطعنامه ای را به اعضای سازمان ملل روز پنجشنبه خواستار اقدام جهانی به سرعت در حال مقیاس و توسعه و تولید و دسترسی به دارو و واکسن و تجهیزات پزشکی برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس. کشورهای عضو باید تا 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه به شی.

آفریقای جنوبی و مصر نیز گزارش تهیه پیش نویس قطعنامه در COVID-19 برای قرار دادن قبل از مجمع.

برخی از دیپلمات ها بر این باورند که جهان بدن باید پیش نویس یک اتوبوس اندازه گیری به جای توجه بسیاری از آنهایی که جداگانه. آن قطعنامه ها نه از نظر قانونی الزام آور هستند اما مهم ارزیابی از افکار عمومی جهان.

قوی تر از 15 عضو شورای امنیت که قطعنامه های الزام است نه یک قطعنامه به تصویب رسید پس از همه گیر شروع گردان جهان آلوده کردن بیش از 2.1 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 140,000 در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آن پنج عضو دائم که تقسیم شده اند در مورد چگونگی رسیدگی به این بیماری همه گیر در حال بحث در مورد یک فرانسوی-پیش نویس قطعنامه در حالی که آن 10 اعضای منتخب خود را پیش نویس است. دیپلمات گفت: بحث آغاز شده در ادغام رقیب متون.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im