روسیه می گوید آن را به طور موقت مسدود شهروندان چینی از ورود به خاک خود را به عنوان مقامات نگاه به بنیادی گسترش مرگبار شیوع کروناویروس.

یک فوریه 18 بیانیه ای از دفتر تاتیانا Golikova روسیه معاون نخست وزیر مسئول بهداشت گفت: ممنوعیت آغاز خواهد شد در فوریه 20.

“ورود همه شهروندان چینی از طریق روسیه دولت مرزهای معلق خواهد شد…برای کار سفر, خصوصی, مسافرت, مطالعه, و, گردشگری” در این بیانیه افزود که این ممنوعیت اعمال را به حمل و نقل مسافران است.

این بیانیه می گویند نیست چگونه اندازه گیری خواهد شد در محل.

Coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 شده است به طور عمده شامل به سرزمین اصلی چین اگر چه موارد تشخیص داده شده اند در حداقل 30 کشور دیگر.

در فوریه 18, چین گزارش داد که کمترین تعداد از عفونت های جدید از ماه ژانویه و پایین ترین آن روزانه تلفات برای یک هفته اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت که خیلی زود به می گویند که آیا شیوع این بیماری تا به حال به اوج خود رسید.

این بیماری که شکست در مرکزی چین در شهر ووهان کشته شدن حداقل 1,868 مردم و آلوده 72,436 دیگران در سرزمین اصلی چین است.

شده اند وجود دارد بیش از 500 مورد در دیگر کشورها و مناطق. چهار نفر کشته شده اند خارج از چین — در فرانسه و هنگ کنگ فیلیپین و ژاپن است.

یک زن روسی داخل قرنطینه کشتی کروز در سواحل ژاپن داشت قرارداد این بیماری است.

قبلی موارد یافت شده در روسیه — یکی در سیبری شهر چیتا و یکی از تیومن منطقه — هر دو درگیر اتباع چینی. آنها هر دو بازیافت شده اند و از بیمارستان مرخص شد.

دولت روسیه قبلا اعلام بسته شدن این کشور از 4200 کیلومتر مرز با چین یکی از طولانی ترین در جهان است.

آن را نیز متوقف بسیاری از روس ترافیک هوایی به چین و به حالت تعلیق در تمام قطار اتصال دو کشور.

ده ها تن از شهروندان روسیه شده اند تخلیه از چین قرار می گیرد و تحت قرنطینه در منطقه تیومن.

چین قرار داده شهرستانها با میلیون ها نفر از ساکنان مجازی مستند, در حالی که کشورهای سراسر جهان را به اعمال محدودیت در افرادی که به تازگی به چین سفر.

ایالات متحده گفته است که نمی خواهد اجازه ورود به اتباع چینی و دیگر خارجی ها که به تازگی از سفر به چین یک حرکت است که خشم مقامات چینی که اشاره کرد که نظرات خود را در برابر زیاده به بحران است.

با گزارش رویترز AFP و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im