روسیه می گوید هواپیمای نظامی در مسیر به ایالات متحده آمریکا با کروناویروس کمک

روسیه می گوید آن را ارسال کرده است یک هواپیمای نظامی با تجهیزات پزشکی به ایالات متحده برای کمک به آن در مبارزه با شیوع کروناویروس.

بسیاری از منتقدان از مسکو ثانیهave هشدار داد که روسیه با استفاده از کمک های اولیه — آن را به تازگی فرستاده planeloads از منابع و ده ها تن از کارشناسان به ایتالیا — به عنوان بخشی از یک کمپین از دروغ و تبلیغات برای ایجاد ترس در خارج از کشور در حالی که تقویت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در صفحه اصلی.

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تبلیغ خود را در رابطه نزدیک با پوتین مواجه شده است و مشابه هشدار در صفحه اصلی از کسانی که نگران آن است که روسیه با استفاده از اقدامات برای به دست آوردن نفوذ و فشار روسیه را تلاش برای رهایی از تحریم های اعمال شده برای دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

روسیه Rossia-24 وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی نشان داد که حمل و نقل هواپیما مصرف کردن در مارس 1 از یک پایگاه نظامی در نزدیکی مسکو است.

دیگر فیلم هایی از این هواپیما نشان داد پشته از جعبه در ایران. هنوز روشن نیست که چه جعبه موجود است.

حمل و نقل به نظر می رسد نتیجه یک مارس 30 تماس تلفنی بین تهمت و پوتین که در آن پاسخ به این ویروس همه گیر شد بنا به گزارش بحث شده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سپاسگزاری پذیرش این کمک های انسان دوستانه” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov شد به نقل از اینترفاکس خبرگزاری عنوان کرد و گفت: در اواخر مارس 31.

واشنگتن تایید نشده پرواز اما تهمت صحبت در مورد دریافت کمک از روسیه در مارس 30 جلسه.

اخبار از پرواز در آمد و در همان روز که ارتباطات استراتژیک و تجزیه و تحلیل اطلاعات بخش خارجی خدمات اقدام اروپا (EEAS) اتحادیه اروپا سیاست خارجی دست به انتشار یک گزارش هشدار دهنده از یک کمپین دروغ در اطراف شیوع کروناویروس توسط روسیه و چین است.

این سند یک پیگیری به یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته توسط EEAS که گفت: طرفدار کرملین رسانه “شده اند برجسته در گسترش دروغ در مورد کوروناویروس با هدف تشدید بحران بهداشت عمومی در کشورهای غربی به طور خاص با تضعیف اعتماد عمومی در ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.”

“امیدوارم کسی بگویید تهمت که او بازی را به سمت راست یک ترفند تبلیغاتی” اندرو وایس, معاون رئیس جمهور برای مطالعات در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی روسیه و اوراسیا برنامه گفت: در یک صدای جیر جیر.

U. S مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت فشار قرار دادند گذشته از 4000 عنوان از اوایل آوریل 1 یک روز پس از آمریکایی ها گفته بودند به بند به صورت “بسیار دردناک” هفته آینده و بالقوه آمریکا مرگ و میر بیش از 100.000.

دولت در مسابقه برای ساخت موقت بیمارستان در نزدیکی شهرهای بزرگ برای کاهش فشار بر مراقبت های بهداشتی و امکانات به عنوان مقامات پیش بینی همه چیز خواهد شد بسیار بدتر در هفته های آینده.

در روسیه که در آن دقت و صحت داده های رسمی شده است مورد سوال تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد در روزهای اخیر اما هنوز هم به نظر می رسد کم در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی.

با ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی گزارش در تامین کوتاه مدت در روسیه و برخی از منتقدان نیز درخواست چگونه روسیه می تواند ارسال منابع در خارج از کشور.

رسمی این کشور شمارش قرار می دهد که تعداد کل موارد در 2,777 از ظهر در تاریخ 1 آوریل 24 مرگ و میر.

با گزارش Rossiya 24, اینترفاکس رویترز و TASS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de