روسیه گزارش ثبت افزایش روزانه در Coronavirus موارد

روسیه در مارس 1 گزارش 7,933 موارد جدیدی از کروناویروس در طول قبلی 24 ساعت — یک رکورد روزانه افزایش آورده است که این کشور اذعان کرد در سراسر کشور شمارش به 114,431 موارد است.

روزانه تلفات نزدیک به 900 موارد بالاتر از رکورد قبلی از 7,099 جدید عفونت گزارش شده توسط روسیه یک روز پیش از آن.

در همین حال روسیه رسمی در سراسر کشور مرگ و میر در مارس 1 بود در 1,169 پس از این کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گزارش 96 مرگ و میر در طول قبلی 24 ساعت.

منتقدان نقطه به آمار و ارقام رسمی در موارد پنومونی است که اغلب ناشی از کوروناویروس به عنوان شواهدی وجود دارد که روسیه واقعی تعداد COVID-19-مربوط به مرگ و میر بالاتر است.

آخرین برگه آمده یک روز پس از نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin اعلام کرد در یک تماس تصویری با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور است که او را از خود جدا چرا که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. 54 سال Mishustin نامگذاری شد نخست وزیر در ماه ژانویه است.

Mishustin سخنگوی بوریس Belyakov گفت: در اواخر آوریل 30 که Mishustin نگه داشته می شود در زیر مشاهده ناشناس در مرکز پزشکی.

در همین حال کرملین اعلام کرد که پوتین را امضا کرده بود حکم انتصاب معاون اول نخست وزیر آندره Belousov به عنوان اقدام نخست وزیر به “اطمینان از عملکرد بدون وقفه از دولت است.”

پوتین و بسیاری دیگر از مقامات مقامات روسیه شده اند و کار از راه دور در هفته های اخیر در تلاش برای محافظت از خود را از این بیماری همه گیر.

بر اساس گزارش رویترز خبرگزاری AP dpa, TASS و اینترفاکس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de