روسیه دستور بررسی زیرساخت در ذوب پرمافراست در پی Arctic سوخت نشت

روسیه دادستان کل کشور در ژوئن 5 دستور بررسی همه اشیاء خطرناک ساخته شده در پرمافراست در پاسخ به یک مخزن سوخت نشت است که ایجاد یک فاجعه زیست محیطی در قطب شمال مربوط به تغییر آب و هوا.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور داد یک وضعیت اضطراری در اوایل این هفته پس از یک مخزن نگه داشتن در یک نیروگاه حرارتی در شهر صنعتی نوریلسک ریخته حداقل 20000 تن سوخت دیزل به خاک دو رودخانه و پایین دست دریاچه.

نیروگاه متعلق به یک شرکت تابعه از نوریلسک نیکل جهان پیشرو نیکل و پالادیوم تولید کننده که گفت: نشت در 29 مه باعث شد که ستون حمایت از یک مخزن ذخیره سازی غرق به دلیل ذوب پرمافراست خاک.

دادستان کل دفتر گفت: یافته های اولیه حاکی از تضعیف زمین کمک کرده و باعث فاجعه و دستور داد دیگر سازه های ساخته شده در پرمافراست مورد بررسی قرار گیرد.

“برای جلوگیری از یک وضعیت مشابه در خصوص سازه های خطرناک در مناطق مستعد به ذوب پرمافراست” دادستان کل اتحاد “به دستور یک بررسی جامع از اشیاء از جمله ،

شصت و پنج درصد است که روسیه تحت پوشش پرمافراست و نوریلسک یک جدا قطب شمال شهر 180,000 مردم ساخته شده در اطراف نوریلسک نیکل ساخته شده است در پرمافراست و زیرساخت های آن است در معرض خطر تغییر آب و هوا.

این فاجعه زیست محیطی می آید که درجه حرارت در سیبری بودند تا 10 درجه سانتیگراد بالاتر از حد متوسط در ماه مه و نیز بالاتر از نرمال پیش از آن در سال کوپرنیک تغییرات آب و هوا گفت: در تاریخ 5 ژوئن.

اتحادیه اروپا آب و هوا خدمات گفت: بهار در سیبری مشخص شده بود “بسیار غیر عادی درجه حرارت” در خاص بیش می رسد پایین تر از Ob و Yenisei رودخانه. این Yenisei رودخانه واقع شده است و فقط در غرب نوریلسک.

در یک نشست آنلاین در ژوئن 5, پوتین انتقاد نوریلسک نیکل رئیس جمهور ولادیمیر Potanin برای تعویض مخزن سوخت قبل از آن.

“اگر شما تا به حال آن را تغییر در زمان وجود داشته اند این آسیب زیست محیطی و این شرکت نمی خواهد که تا به حال به این [پاک کردن] هزینه. مطالعه این به عنوان نزدیک که ممکن است در داخل شرکت” پوتین گفت Potanin تلویزیونی نشست.

Potanin که ثروتمندترین مرد روسیه که با خالص ارزش حدود 20 میلیارد دلار با توجه به فوربس گفت: نوریلسک نیکل را برای پرداخت هزینه های برآورد 10 میلیارد روبل ($145 میلیون).

برای حداقل دو روز پس از حادثه نوریلسک نیکل سکوت و عنوان مقیاس فاجعه است. سوخت چشمانداز به زمین و سپس وارد Daldykan و Ambarnaya رودخانه ها که خوراک به دریاچه Pyasino.

مقامات روسی را بازداشت رئیس یکی از واحدهای نیروگاه حرارتی برای نقض مقررات زیست محیطی و سهل انگاری.

فعالان صلح سبز در روسیه توصیف کرده است فاجعه به عنوان “اولین حادثه از جمله یک مقیاس در قطب شمال.”

معاون وزیر منابع طبیعی و محیط زیست یلنا Panova گفته است که می تواند حداقل 10 سال برای محیط زیست محلی به بهبود می یابند.

با گزارش توسط خبرگزاری رویترز و RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de