مسکو (AP) — روسیه ادامه خواهد داد به موضوع رسمی کسب و کار انسانی و حمل و نقل ویزا برای اتباع چینی در این کشور, وزارت امور خارجه گفت, روشن, شرایط, فراگیر, ورود بان کی مون برای شهروندان چینی اعلام کرد که روز قبل از.

این ممنوعیت می رود به اثر در روز پنج شنبه در نیمه شب به وقت مسکو (2100 به وقت تهران). آن اعلام شد دولت روسیه روز سه شنبه در میان کروناویروس جدید شیوع محور در چین است که آلوده بیش از 75 ، 000 نفر در سراسر جهان.

آن تحمیل شد با توجه به “بدتر شدن وضعیت اپیدمیولوژیک” در چین دفتر معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova در بیانیه ای گفت.

روسیه وزارت امور خارجه روشن روز چهارشنبه که این ممنوعیت موقتی است و تنها به بازدید کنندگان با گردشگری خصوصی و ویزای کار. ورود برای کسانی که رسمی کسب و کار انسانی و ویزای ترانزیت نمی خواهد محدود شده است.

“ما تاکید ما تمایل به ادامه همکاری نزدیک با چین به منظور به طور موثر از بین بردن این تهدید مشترک” در وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

تا کنون روسیه تا به حال تنها سه مورد تأیید از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس — دو نفر از شهروندان چینی در روسیه که تحت درمان قرار گرفتند و منتشر شد و تیم ملی آلوده در الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر قرنطینه در ژاپن است.

با این حال مقامات روسی گرفته اند گام های قابل توجهی را به سعی کنید به نگه داشتن این ویروس از جمله hospitalizing صدها نفر از مردم به عنوان یک اقدام احتیاطی و نظارت بیش از 14000 نفر آنها پس از بازگشت از چین است.

روسیه متوقف ترین ترافیک هوایی به چین به حالت تعلیق در تمام قطار به چین و کره شمالی و به طور موقت متوقف صدور ویزای کار برای شهروندان چینی. دانش آموزان چینی تحصیل در روسیه گفته بودند به بازگشت تا 1 مارس.

در اوایل این ماه, روسیه, نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: روسیه ممکن است شروع به اخراج خارجی ها با این ویروس آلوده.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im